У Кам’янському відбулося засідання штабу щодо початку опалювального сезону

У Кам’янському відбулося засідання штабу щодо початку опалювального сезону

20 жовтня під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу щодо початку опалювального сезону 2021-2022 років. Згідно з рішенням виконавчого комітету опалювальний сезон в місті стартує з 25 жовтня.

На засіданні обговорювалася поточна ситуація. Профільний заступник Олег Максименко доповів міському голові, що заповнення мереж централізованого теплопостачання виконано на 100%. Є кілька проблем: порив у будинку по вулиці Республіканська, 22, який найближчим часом ліквідують, та порив у ЗОШ №12, де фахівці також уже розпочали роботи з його усунення.

На засіданні були присутні керівники та представники всіх комунальних підприємств і служб, які задіяні в процесі запуску тепла. Для більш оперативного реагування на аварійні ситуації між службами посилили комунікацію і вирішили поточні питання за усіма напрямами. Також під час опалювального сезону в посиленому режимі працюватиме диспетчерська і аварійна служби міста.

Представник Кам’янського РЕМ запевнив міську владу, що на Соцмісті та «БАМі», де жителів перевели на електроопалення, повністю модернізували і посилили мережі, створили додаткові чергові бригади для своєчасного усунення аварійних ситуацій.

За дорученням Андрія Білоусова керівництво житлово-комунального господарства щоденно проводитиме засідання штабу стосовно тепла, щоб мати цілісну картину і відслідковувати весь процес входу в опалювальний сезон. Також міський голова наголосив, що платежі за послуги теплопостачання споживачам будуть нараховуватися лише з моменту фактичного надходження тепла в кожен будинок.