Собачі справи та пошук 13-річної втікачки з Дніпра

Не рахуючи чергової аварійної зупинки трамваїв зранку, тиждень в Кам’янському почався спокійно. Лише поліція повідомила про пошук дівчинки, що зникла безвісти. Тож був час кинути погляд і на собачі справи в Кам’янському.
Сьогодні в Кам’янському діяльність з регулювання чисельності безпритульних тварин переживає черговий «поворот долі», розповів активіст ГО «Зоощит» Євген Пікінер. Службу, яка відловлювала тварин та утримувала їх для стерилізації, рішенням міської ради передали від КП «Зеленбуд» до КП «Благоустрій». За півроку була виловлена сотня тварин, з них більш ніж половина стерилізовані, — розповідав у грудні Сергій Жилко, директор «Благоустрою». Для фінансування діяльності служби треба провести тендер, бо наприкінці року доводилось звертатись по допомогу, і директор департаменту розвитку муніципальних послуг Марина Гурська допомагала з грошей, виділених на її депутатські повноваження.
Невизначена доля пункту тимчасового утримання тварин, який зараз розташований на вул.. Долматова, 9а. Звідти міськрада вирішила об’єкт перевести на територію колишнього питомника КП «Зеленбуд» на вул.. Широкій. Задум знаходиться на стадії оформлення документів, повідомив зоозахисник.
В планах зоозахисників – лобіювати й надалі створення в Камянському притулку для тварин та обов’язкову реєстрацію домашніх тварин, підкреслив Є. Пікінер.