Четвер в Кам’янському: назустріч виборам, модернізації на ДМК та Масляній

Автор: Валентин Фіголь.

Триває підготовка до виборів. Сьогодні поліція повідомила про те, що хтось із кам’янчан заявив про підкуп виборця. Поліцейські відкрили кримінальне провадження, і поки що не кажуть, яким чином і на чию користь відбувся підкуп.

Рятувальники перевіряють протипожежний стан об’єктів, де проходитимуть вибори. Співробітники ДСНС проводять бесіди та інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій в разі виникнення пожежі, навчають керівників об’єктів та персонал правильно користуватись первинними засобами пожежогасіння.

Продовжується капітальний ремонт скверу проспекту Свободи, щодня тут відбувається щось новеньке. Сьогодні, наприклад, робітники монтували урни з металевих пластин.

Десь опівдні раптом щось загуло в будівлі конвертерного цеху ДМК і звідти крізь дах бурхнула хмара рудої куряви. Рудий дим валив з цеху біля чверті години, потім хмара потроху майже розчинилась у повітрі. Нагадаємо, генеральний директор ДМК пан Підкоритов обіцяв, що десь у березні-квітні рудий дим над конверторним цехом зникне. Адже в цеху модернізують систему газоочистки котлів-утилізаторів, яка буде затримувати майже половину пилу, що вилітає в атмосферу.

У день народження поета Тараса Шевченко, 9 березня, об 11 годині у Кам’янському в музеї історії міста розпочнеться шевченківське свято «Свою Україну любіть». В програмі виступи етнографічного гурту «Калина», ансамблю «Українська мрія», родини Гордієнків (Даніїла та Сергія), а також молодих аматорів.

Гості свята зможуть ознайомитися з виставкою Національного музею Тараса Шевченка «Слово Шевченка живе і вічне» та  художньо-етнографічною виставкою «Історична мудрість Кобзаря» з фондів музею.

Наприкінці лютого в музеї відкрилася художньо-етнографічна виставка «Історична мудрість Кобзаря», присвячена 205-річниці від дня народження поета.

Фестиваль «Масляна у Лівобережному парку» почнеться 9 березня о 14 годині. В лівобережному парку можна буде побачити обрядові дійства зустрічі Весни, виступ  творчих колективів міста зі святково-розважальною програмою.

На алеях парку всіх охочих чекають виставки та майстер-класи — від ляльок-мотанок до  натурального мила ручної роботи, а також розваги для всієї родини і традиційні частування.