Хто святу радий – той готовий напередодні

«…Давайте після свят!» — таку відповідь автор отримав лише сьогодні від трьох відповідальних людей, двоє з яких – чоловіки. Місто активно готується до святкування Весни.

Автор: Валентин Фіголь.

«У нас переддень 8 Березня – дуже відповідальний день, — пояснив ситуацію Юрій Бережний, керівник інформаційно-аналітичної служби міськради Кам’янського. – Колег-жінок треба привітати, а це велика відповідальність!»

Зі словами досвідченого посадовця важко сперечатись: адже близько 75% працівників органів місцевого самоврядування в Камянському – жінки. «З гендерною рівністю в нас все на вищому рівні!» — відзначила Тетяна Завгородня, заступник міського голови, керуюча справами міськвиконкому.

Ідею просування жінок у владу підтримав і Олег Кужман, перший заступник губернатора Дніпропетровщини. В облдержадміністрації більшість директорів департаментів – жінки, зазначив він. Жінки, на думку пана Кужмана, схильні до наведення ладу навколо себе.

Урочисті збори, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися в театрі імені Лесі Українки. Зі святом кам’янчанок привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Дорогі наші жінки! Від імені всіх чоловіків вітаю вас із цим чудовим святом. Сьогодні по-справжньому весняна і сонячна погода, так що навіть природа святкує цей день разом з нами. Саме ви – наше національне багатство і народне надбання. Бажаю вам любові й щастя. Нехай ніщо і ніколи не затьмарює ваші душі й серця. Спасибі за те, що ви у нас є. Дякую за вашу мудрість, терпіння і чуйність. Прекрасного вам настрою, миру та добра!» – сказав міський голова.

До вітань приєднався О. Кужман, який зазначив, що в Кам’янському живуть найкрасивіші жінки в світі. За працьовитість, таланти і цілеспрямованість жінкам різних професій вручали грамоти та нагороди, дарували квіти й теплі слова.

Артисти театру підготували для представниць прекрасної статі святкову концертну програму.

А пожвавлення в центрі міста нагадало, що святкування 8 Березня – це ще й неабиякий заробіток!