«Підвищений тонус» додав роботи поліції в Кам’янському

Група молодих людей вдень 10 березня відвідала кілька аптек та питних закладів у центрі Кам’янського. Хлопці й дівчата з ГО «Підвищений тонус» кажуть, що виявляли факти незаконного продажу спиртного та нарковмісних препаратів.

Автор: Валентин Фіголь.

Опівдні активісти ГО «Підвищений тонус» (в соцмережах відомі за абревіатурою POTON) відвідали кафе на перетині проспекту Свободи та провулку Сагайдачного. Купили спиртне на розлив, спитали спочатку чек, потім – ліцензію на продаж алкоголю. Не побачивши ні того, ні іншого, активісти викликали поліцію.

«Ми боремось з незаконною торгівлею алкоголем та нарковмісними препаратами», — пояснив дії активістів хлопець, який представився як Яша Дніпровський – активіст, який днями задавав запитання президенту Петру Порошенку, і якому опісля спалили авто.

В Кам’янське активісти «Підвищеного тонусу» приїхали, аби заразом утворити місцеву організацію, об’єднавшись з «місцевими хлопцями».

Дочекавшись, поки поліція почала вилучати алкогольні напої та складати протокол, активісти пішли вниз проспектом Свободи, нахваляючись зайти ще деінде.