Гелікоптер на пляжі, пожежа в центрі Кам’янського та будівництво на каналізаційному колекторі в День добровольця

Автор: Валентин Фіголь.

Гелікоптер приземлився вранці на колишньому міському пляжі – там, де обривається стара асфальтова дорога на пляж з боку річкового порту, на березі проливу, який відділяє «Пенсійну» затоку від русла Дніпра. «Якісь київські хлопці», — відповів на запитання журналіста: «Чий гелікоптер?» чоловік, який походжав біля літального апарату,

Десь після 10 години почалась пожежа в будівлі, що суміжна з будівлею ресторану «Хан». Загорілось на горищі, розповіли рятувальники. За словами Володимира Яреми, начальника міськуправління МНС в Кам’янському, причину встановить поліцейське розслідування.

Люди при пожежі не постраждали, рятувальники вивели з задимленого приміщення 5 людей. Будівля не використовувалась, сказав Раміл Алієв, власник «Хану».

Тимчасом добровольці зібрались біля меморіалу на майдані Героїв – відзначали День добровольця. Перехожі вітали бійців, проходячи повз. Добровольців сьогодні вітали скрізь – і в реальному світі, і у віртуальному. В Кам’янському добровольців – воїнів, лікарів, волонтерів, привітав міський голова Андрій Білоусов. «Українські добровольці стали гордістю нашого народу. У 2014 році вони перші постали проти агресора та поклали початок справедливій боротьбі за суверенітет і цілісність України.

Шановні добровольці! Саме завдяки вашому прикладу молодь вчиться не бути байдужою й боротися за гідне майбутнє нашої країни. Прийміть найщиріші слова вдячності за сумлінну службу Вітчизні, гідне продовження кращих традицій своїх попередників», — відзначив міський голова.

Вдень на лівобережжі відбувалось дивне пожвавлення на засипаному шлаком майданчику вздовж бульвару Дружби Народів, напроти будинків 23 та 25. Працівники КВП КМР «Міськводоканал» встановлювали там бетонні кільця, як для каналізаційного колектора, прямо посеред майданчика. На запитання до прес-служби водоканалу про роботи – мовчання.

Якраз під майданчиком паралельно б. Др. Народів проходить каналізаційний колектор, розповіли мешканці ближніх будинків. Вони ще з 2018 року ведуть боротьбу зі спробами невідомих осіб щось тут збудувати. Судячи з відповідей офіційних осіб, які побачив журналіст, ніхто нічого тут не збирається будувати. Але вже надвечір на майданчик почали вантажівками возити грунт.

«Пильний погляд» нагляне за таємничими земляними роботами на каналізаційному колекторі.

Ще сьогодні в Кам’янському державному енергетичному технікумі відбулась 2-га Всеукраїнська науково-практична конференція з екології «Земля не нам належить – ми Землі!» серед студентів – майбутніх молодших спеціалістів. Але про це буде окрема розмова.