Проводи в армію, як вижити в натовпі, підготовка до Дня довкілля та колекторські будні в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Проводи в армію 55 юнаків відбулись сьогодні у музеї історії Кам’янського. Новобранців привітав секретар Кам’янської міської  ради Олександр Залевський.

«Для вас величезна честь, що ви долучаєтесь до Збройних Сил країни, які є щитом та захистом усіх традицій. Адже саме традиції роблять нашу державу українською, а нас – щасливими та гордими носити звання «українець», – сказав О. Залєвський. — Я впевнений, вами всіма ми будемо пишатись».

Призовників напучували представники міської організації ветеранів України та громадської організації «Патріот-2015». Заступник військового комісара – начальник відділення рекрутингу Олександр Квітка по-військовому побажав юнакам тримати порох сухим.

Священики Української православної церкви відслужили молебень за призовників і передали кожному з них хрестик, молитву воїна та ікону.

Юнаки, які отримали освіту за кваліфікацією магістра, служитимуть рік, інші – півтора роки.

Згідно з наказом Президента України весняний призов проходитиме з 1 квітня по 30 червня. За планом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на службу у Збройні Сили України, Національну гвардію та прикордонні війська повинен поступити 141 юнак.

Як не потрапити в халепу, опинившись у натовпі – про це говорили сьогодні у виїзній «Школі виживання», яку проводила центральна бібліотека в Камянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Майбутні продавці, кухарі та офіціанти разом з тренерами «Школи виживання» розбирались, які небезпеки може таїти людська юрба. Зокрема, агресивно налаштований натовп політичних супротивників, які можуть кидатися не лише образами, а й гранатами. Або група грабіжників чи вуличних шахраїв, які шукають жертву.

Натовп буває не лише реальний, а й віртуальний, нагадав журналіст Валентин Фіголь. І юрба в соцмережах може так само затягти як не в істерику, так в депресію. Або видурити гроші.

Треба бути обачнішими і в реалі, і у віртуалі: не лізти в натовп, а спершу роздивитись збоку – що за одні, чого зібрались, що хочуть робити, резюмували учні.

В місті триває підготовка до загальноміської толоки. Міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення в місті 20 квітня Всеукраїнської екологічної акції «День довкілля».

Планується запросити до участі в толоці колективи підприємств, установ, організацій міста, депутатів, членів виконавчого комітету та посадових осіб міської ради, громадські організації та мешканців міста.

Усі, хто встиг до 1 квітня замовити в райадміністраціях посадковий матеріал, гарантовано отримають його, обіцяє міськуправління екології, напередодні толоки. Переважно це будуть кущі бузку та спіреї, дерева горобина, береза, липа і клен.

Управління екології та природних ресурсів міської ради закликає усіх небайдужих підготуватись та взяти участь у загальноміській толоці, яка відбудеться 20 квітня.

Що лишень не придумають люди, аби переконати боржника віддати гроші! Наприклад, розмістити фото людини з підписом, що вона бере гроші в борг і не повертає, на воротах будинку в приватному секторі неподалік будинку Центру дитячої творчості. І наліпити повідомлення: мовляв, вас шукають кредитори! Нагадаємо, колекторський труд – важкий та невдячний, до того ж небезпечний. Саме вчора в Києві боржник застрелив того, хто прийшов допомагати забирати борг.