Нові керівники КП «Трамвай» та «Зеленбуд» в Кам’янському – старі знайомі

Нові керівники КП «Трамвай» та «Зеленбуд» в Кам’янському – старі знайомі

Автор: Валентин Фіголь.

Зміни керівництва КП «Трамвай» та «Зеленбуд» стались нещодавно в Кам’янському. «Нові обличчя» в ЖКГ нашого міста не з’явились – натомість повернулись до керівних посад старі знайомі.

Новий директор КП «Трамвай» Іван Скакун днями приходив на зустріч з депутатами міської ради – розповісти, як йдуть справи на прийнятому підприємстві. Вихід вагонів на лінію доведено до 21 одиниці на день, повідомив він (в лютому було 17, нагадав Дмитро Конельський, начальник міську правління транспорту та зв’язку). Підприємство сьогодні отримує 1,6 мільйони гривень на місяць за свої послуги, з них 600 тисяч – фонд заробітної платні КП. Значної заборгованості по зарплатні на «Трамваї» нема, але поточні виплати не вдається проводити раніше 20-х чисел місяця, визнав новий директор.

Втім, не такий вже й новий. І. Скакун очолював КП «Трамвай» в 2016-17 роках. Тоді працівники КП розповідали: за Скакуна вихід вагонів на лінію вдалось збільшити з 14 вагонів на добу майже вдвічі. Підприємство отримувало гроші з бюджету на ремонти вагонів, до того ж трамвайники ремонтували вагони власноруч. Але потім серед депутатів міськради почались розмови про те, що «Трамвай» отримує забагато грошей без видимого результату. В результаті, в серпні 2017 року І. Скакун звільнився з посади, поступившись місцем депутату міськради Віталію Чернявському. Пан Скакун пішов працювати заступником директора КВП «Міськводоканал». На початку квітня сталась кадрова «рокіровка»: В. Чернявський пішов з посади директора КП «Трамвай», а І. Скакун повернувся на цю посаду волею міського голови Андрія Білоусова.

Друга кадрова новина минулих днів – призначення нового директора КП «Зеленбуд», про яке розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ і капітального будівництва. Замість Анни Ткаченко цю посаду відтепер обіймає Андрій Карпусь.

А. Карпусь колись працював у департаменті ЖКГ і був заступником директора. Але восени 2017 року його було звільнено з посади після трагедії на вулиці 8 Травня, де піддашок під’їзду впав і роздушив 17-річного хлопця на смерть.

Щодо КП «Зеленбуд», то воно переживає не найкращі часи. Останні років 7-8 на підприємстві відбувається справжня карусель директорів. І кожна зміна керівництва супроводжується скандалом. «Підприємство знищене, майно розікрадене!» – лементують нові керівники, киваючи на попередників.

Так відбувалось і цього разу. Діяльність КП «Зеленбуд» було призупинено волею міського самоврядування, у підприємства відібрали всі роботи та передали підрядникам. Наприклад, службу по контролю за безпритульними тваринами передали до КП «Благоустрій». Вже в цьому році зоозахисники розповідали, що на території «Зеленбуду» десь поділись металеві конструкції оранжерей і навіть 7 вольєрів для утримання тварин. Тож новому директору КП дісталось знову в розореному вигляді.