Міський етап «Сокола», небезпечне родео маршрутки та початок китайського тижня в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

У маршрутного «Еталону» на спуску проспекту Свободи, в районі будинку 65, о 7.30 годині ранку відмовили гальма. Автобус, сигналячи, виїхав на трамвайну колію, в хмарі куряви промчав повз трамвай на зупинці перед вул.. Мурахтова, об’їхав пішоходів, які переходили колію, і безпечно зупинився в районі перехрестя з Цегельним провулком https://www.youtube.com/watch?v=L-BxQc73RQM

«Попередньо встановлено, що для уникнення дорожньо-транспортної пригоди водій здійснив виїзд на трамвайні колії, попереджаючи всіх учасників дорожнього руху звуковим сигналом про небезпеку і зміг зупинити транспортний засіб увімкненням понижених швидкостей. Під час даної пригоди постраждалих немає.
Механіка фірми перевізника притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 128 КУпАП (випуск на лінію транспортних засобів технічний стан, яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством).
Водія транспортного засобу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 121 КУпАП (порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошолома)», — повідомив Кам’янський відділ Нацполіції.

Сьогодні ж відбулась нарада під головуванням Андрія Білоусова, де міський голова видав розпорядження про створення комісії для перевірки технічного стану всіх перевізників. «Будемо перевіряти всіх – і приватних, і комунальних перевізників», — наголосив Олександр Чернишов, перший заступник міського голови і голова комісії.

До новоутвореної комісії увійшли представники міського самоврядування, поліції, державної транспортної інспекції. Почнуть перевірку вже завтра, і працюватимуть до 7 травня.

Сьогодні почався міський етап Всеукраїнського конкурсу-гри «Сокіл (Джура)» для школярів. Це гра, в якій школярі в межах патріотичного виховання змагаються в різних військово-прикладних дисциплінах і творчих конкурсах. Учасники змагань бігали, долали смугу перешкод, вправлялися зі зброєю, стріляли з пневматичної рушниці (кожна команда – зі своєї, шкільної), показували, як вони знають історію, а також розігрували театралізовані сценки патріотичної тематики. Про козаків, наприклад.

На відкритті заходу були присутні А. Білоусов і Сергій Тюхтій, начальник Дніпровського управління Державної кримінально-виконавчої служби. Гра проходила на території Центру підвищення кваліфікації персоналу служби, розташованого по вул.. Колеусівській.

«Дай Бог, щоб вам ніколи не знадобились ці військові навички», — побажав школярам міський голова.

Випробування виявились не з легких – особливо смуга перешкод. Не всі хлопці могли вилізти на металевий стовп, а потім проповзти рукоходом.

Попередній розгляд порядку денного засідання міськвиконкому, яке має відбутися завтра, пройшов без сюрпризів. Члени міськвиконкому обговорили підготовку до опалювального сезону, на яку в 2019-20 роках планується витратити 20 мільйонів громадських гривень, і заплановане з 1 травня подорожчання послуги вивозу сміття. Рішення з цих та інших питань виконком прийматиме на завтрашньому засіданні.

Сьогодні почався тиждень Китаю в Кам’янському. Відкрився він заходом в центральній бібліотеці: троє земляків – журналісти Леонід Бройтман та Віктор Куленко, а також гравець в шашки Кирило Іванов розповідали про свої поїздки до Китаю.

Тиждень обіцяє ще кілька зустрічей з історією та культурою Китаю найближчими днями.