Голосування за проекти громадського бюджету почалось в Кам’янському

6 травня розпочався найактивніший етап бюджету участі Кам’янського – голосування за громадські проекти. Протягом двох наступних тижнів кам’янчани зможуть віддати свої голоси за уподобаний проект. Проекти, що отримають найбільше голосів, будуть реалізовані.

Автор: Валентин Фіголь.

Нагадаємо про те, що знадобиться усім учасникам процесу бюджету участі:

У конкурсі цьогоріч беруть участь 104 громадські проекти. Ознайомитись із ними детально можливо за посиланням: https://kamianske-budget.e-dem.in.ua. Цікаво, що переважна більшість проектів стосуються комунальних закладів міста: облаштування спортивних майданчиків та придбання різного обладнання для учбових закладів, ландшафтний дизайн пришкільної території, тощо. Серед допущених до голосування проектів – розмальовування стін новими муралами, влаштування спортивних та мистецьких експозицій, обладнання майданчика для вивчення правил дорожнього руху і навіть видання альманаху до 60-річчя літературної студії «Факел».

Кожен мешканець міста, який бажає проголосувати за вподобаний проект, здійснює це особисто та лише один раз.

Як і минулого року, голосування за громадські проекти відбуватиметься двома шляхами та за умови обов’язкової ідентифікації особи:

  • в електронному вигляді на спеціалізованому інтернет-ресурсі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua(деталі щодо здійснення такого голосування розміщено в попередньому пості);
  • у паперовому вигляді – в пунктах голосування, розташованих в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) та двох філій ЦНАПу на території Дніпровського і Південного районів міста.

Адреси та часи роботи ЦНАПів:

ЦНАП у Заводському районі міста:
проспект Василя Стуса, 10/12
Понеділок, середа, п’ятниця: 8:00-17:00
Вівторок, четвер: 8:00-20:00
Субота: 8:00-15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв

ЦНАП у Дніпровському районі міста:
проспект Перемоги, 63
Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00
П’ятниця: 8:00 – 16:00
Субота: 8:00 – 15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв

ЦНАП у Південному районі міста:
вулиця Затишна, 3
Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00
П’ятниця: 8:00 – 16:00
Субота: 8:00 – 15:30
Вихідний – неділя, працює без перерв

У цьому році завдяки підтримці фонду «Східна Європа» з’явилася додаткова можливість для голосування. Фонд надав у безкоштовне користування платформу електронної демократії. Відтепер можна буде віддати свій голос за проект у терміналі ПриватБанку. Для цього необхідно мати картку, або використати номер телефону, «прив’язаний» до картки банку.

Звертаємо увагу, що голосування, яке здійснюється у паперовому вигляді, закінчується 18 травня, а голосування за допомогою спеціалізованого інтернет-ресурсу https://kamianske-budget.e-dem.in.ua о 23:59 19 травня.

З огляду на те, що більшість проектів матиме підтримку персоналу та споживачів послуг комунальних закладів – шкіл, спортивних шкіл та клубів тощо, авторам інших ідей доведеться виявити неабияку винахідливість, щоб залучити земляків на свою підтримку.