Повернення оленя та ведмедя, покладання квітів та перевірка реакції на сирену в Кам’янському

Повернення оленя та ведмедя, покладання квітів та перевірка реакції на сирену в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Скульптури оленя та ведмедя з зеленого пластику повернулись після оновлення на клумбу перед будівлею міської ради. Сьогодні вранці робітники встановили фігури на старі місця посеред клумби.

Скульптури, встановлені тут восени 2017 року, городяни вперто називають топіаріями, хоча справжні топіарії – це скульптури з живих рослин, фігурно обрізані садовим інструментом. Мешканці міста пошкодили фігури, вилазячи на них для фотографування, тому кілька тижнів тому оленя та ведмедя було прибрано з клумби. Як виявилось, ведмедеві довелось поміняти оболонку – нове «хутро» має жовтуватий відтінок, що відрізняється від колишнього.

На честь Дня пам’яті та примирення в місті відбулась низка покладань квітів до меморіалів Слави, Прометея та пам’ятника бійцям штурмового загону на вулиці Долматова.

З сьогоднішнього вечора до полудня завтра, у зв’язку з проведенням у Кам’янському урочистих заходів з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в деяких районах міста буде обмежено рух транспорту.

З 19.00 години 8 травня до 19.00 години 9 травня буде обмежено рух транспортних засобів на ділянці вулиці Сергія Слісаренка від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Каштанів в обох напрямках у зв’язку з проведенням 9 травня на Військовому кладовищі по вулиці Сергія Слісаренка урочистого заходу мітингу.

9 травня з 9.45 до 10.30 ранку перекриття дорожнього руху на площі Визволителів і прилеглій до неї території.

Сьогодні опівдні перехожих неабияк переполошила процесія, що промчала центральними вулицями міста. З увімкненими сиренами їхали 2 патрульні машини поліції та пожежна машина. Це була перевірка реакції водіїв та пішоходів на спецсигнали – чи поступатимуться дорогою. Учасники дорожнього руху реагували на машини з сиреною правильно, зазначила Олена Тимченко, прес-офіцер Кам’янського міськвідділу Нацполіції.