Захисники тварин в Кам’янському переконали власника хворого алабая дозволити допомогти собаці

Автор: Валентин Фіголь.

Ще один епізод непростої та часто невдячної діяльності зоозахисників у нашому місті трапився 17 травня. Події відбувались на вулиці Ціолковського – неподалік від садиби, де тримають на ланцюгу хаскі і де мешканці два дні тому прогнали волонтерок, звинувативши їх в спробі забрати в них собаку. «Пильний погляд» писав про це докладно.

Цього разу волонтерки з представниками міської служби з питань контролю за бездомними тваринами приїхали до приватної садиби, де живе хворий собака породи алабай, який не може стояти, припадаючи на задні лапи.

Мешканці будинку розповіли, що 2-літній Бетмен не їхній, а власника будинку. Пес був таким, скільки вони його знають.

Зоозахисники запропонували відвезти пса у ветеринарну клініку для обстеження. Мешканці відповіли, що не можуть погодитись без хазяїна.

Після телефонної розмови за кілька хвилин приїхав на позашляховику чоловік, який назвався власником будинку і собаки. Спочатку він почав матюками проганяти зоозахисників геть. Кортіло сфотографувати грубіяна, але не хотілось заважати зоозахисникам у їхній спробі допомогти нещасній тварині. Достатньо сказати, що гладкий дядько назвався Зоріком…

Пес, за словами власника, такий з дитинства через проблеми в тазовій кістці.

Але дипломатія творить дива, і зоозахисницям Терезі, Ярославі та Алісі вдалось переконати Зоріка віддати пса на обстеження. Хоча спочатку він пропонував активісту ГО «Зоощит» Євгену Пікінеру заклад: якщо собаку вилікують – Зорік віддасть Євгену свій позашляховик. Якщо ні – «я у тебя здоровье заберу…».

Отже, Бетмена доправили до ветклініки, де він пройде обстеження.

Потрібна тверда й відповідальна, європейська державна політика в сфері поводження з тваринами, переконаний Євгеній  Пікінер. Інакше захисники тварин і далі діятимуть в невизначений юридичних умовах і стикатимуться з агресією людей.