Тільки українською вимагає розмовляти в міськраді перший заступник голови Кам’янського

Тільки українською вимагає розмовляти в міськраді перший заступник голови Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

«Відтепер всі розмовляємо українською в органах місцевого самоврядування», – заявив Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського, на оперативній нараді вранці 27 травня.

«Штраф 5 гривень за кожне слово російською», – пожартував посадовець. Присутні на оперативці заступники міського голови та керівники підрозділів виконавчої влади зустріли репліку пана Чернишова посмішками.

Оперативну нараду далі проводила тетяна Завгородня, керуюча справами міськвиконкому. Проводила українською. Присутні кидали репліки російською, але на штрафах ніхто не наполягав.

«Щодо штрафів – то, це, звичайно, жарт, – прокоментував ситуацію Олександр Залевський, секретар міськради. – Але в цілому все правильно, адже закон вимагає користуватись виключно державною мовою в органах влади».

Сам пан секретар практикує спілкування українською з самого початку своєї роботи на посаді. Навіть на стіні своєї службової приймальні розмістив табличку, на якій радить відвідувачам, що не користуються українською мовою, приходити з перекладачем.