Пожежі та запрошення обговорити майбутні тарифи водоканалу в Кам’янському

Пожежі та запрошення обговорити майбутні тарифи водоканалу в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Вчора рятувальники тренувались гасити умовну пожежу на хімічно-небезпечному об’єкті – в будівлі насосної станції майданчику № 3 комунально-виробничого підприємства Кам`янської міської ради «Міськводоканал» , де використовуються та зберігаються небезпечні речовини з вмістом хлору.

За легендою навчань, в результаті перевантаження електричної мережі в приміщенні трансформаторної підстанції сталося коротке замкнення та виникла пожежа. Черговий персонал підприємства повідомляє про надзвичайну подію за номером «101», починає локалізацію умовної пожежі та евакуацію працюючого персоналу об’єкту. Прибувши на місце події,  пожежно-рятувальний підрозділ одягається в спеціальний захисний одяг і проводить локалізацію та ліквідацію умовної пожежі. У навчаннях приймали участь 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки ДСНС міста.

Справжня пожежа трапилась вночі в приміщенні сумнозвісного кафе в сквері проспекту Свободи навпроти школи №5 (заклад відомий за старою назвою «Шансон»). Заклад вигорів зсередини, люди не постраждали. Поліція розслідує пригоду, встановлюючи причину загоряння. Люди, що живуть поблизу, з неприкритою зловтіхою кажуть, що кафе хтось підпалив. Мешканці ближчих будинків багато років безрезультатно звертались як до керівництва закладу, так і до влади з вимогою припинити гучну музику вночі. Також люди ремствували, що мешканці «Шансону» вчиняють п’яні дебоші, становлять небезпеку для оточуючих. Нагадаємо, кілька років тому саме тут під час з’ясування стосунків двох груп кримінальних елементів від випадкової кулі з автомату постраждала молода жінка. Кафе вже горіло раніше, після чого було проведено зовнішній ребрендінг, але контингент закладу лишився той самий…

Лише на тому тижні заклади громадського харчування в сквері проспекту Свободи відвідав начальник поліції Кам’янського Сергій Лукашов. Він попередив власників, щоб не порушували режиму дотримання тиші вночі і не дратували місцевих мешканців, бо поліція каратиме порушників вилученням музичної апаратури. Скаржились люди також міському голові Андрію Білоусову, і він доручив підлеглим розібратись, хто є власниками об’єктів громадського харчування, розташованих в сквері.

На відкриті обговорення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення запрошує мешканців міста КВП КМР «Міськводоканал».

Відкриті обговорення відбудуться 29 травня об 11 годині за адресою: м. Кам’янське, вул. Широка, буд. 16.
«Міськводоканал» повідомляє про намір встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік.
Коригування тарифів, як заявляють комунальники, проводиться у зв’язку зі зростанням вартості покупної води, збільшенням ціни на електроенергію, зростанням ціни на реагенти.
Процедура обговорення майбутніх змін тарифів – виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30.07.2012р. № 390 та вимог НКРЕКП.
Розрахунки складових тарифів буде подано до НКРЕКП.

Загальний розмір тарифів та їх структуру наведено у таблиці.