Акція протесту націоналістів та кроки в майбутнє від влади в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Нечисленна, але досить гучна акція протесту відбулась ввечері 4 червня біля міськуправління поліції в Кам’янському. Приблизно десяток чоловіків – представники міського осередку ВО «Свобода» на чолі з членом міськвиконкому Іваном Омельяненко, прийшли до будівлі міськвідділу з прапорами та аркушами паперу, тексти на яких пояснювали мету заходу.

Націоналісти у своїх виступах ганили поліцейських через інцидент на Київщині, де поліцейські смертельно поранили 5-річного хлопчика. Учасники акції вимагали об’єктивного розслідування злочину та відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Треба, щоб у населення України була легальна зброя, зазначив член «Свободи» Тимофій Танцюра.

Потім була зачитана резолюція заходу: покарання винних та відставка міністра.

Акція проходила мирно. Учасники використали гучномовець, тому виступи було чути далеко навсібіч. За дотриманням громадського порядку під час заходу збоку спостерігав Андрій Пінчук, заступник начальника міськуправління поліції.

Тимчасом сьогодні міське самоврядування повідомило про заходи, спрямовані на збереження людських та трудових ресурсів міста. Враховуючи зменшення населення міста, офіційно на 2 тисячі осіб щороку, утримання в місті молодих та завзятих людей – найперше стратегічне завдання для влади. Сучасна практика державного управління показує, що приватні підприємці та молодь студентського віку – ті самі ресурси, які визначають майбутнє території проживання.

Шоб відзначити видатних міських підприємців, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення щорічного міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Кам’янське».

Конкурс проводитиметься влітку поточного року. Його мета – виявити найкращих представників виробників товарів народного споживання та послуг, рекламувати їхні досягнення, налагодити тісну взаємодію між владою та підприємцями для подальшого розвитку підприємницького сектору в місті.

Конкурс проводитиметься за номінаціями:

— «Кращий підприємець у сфері виробництва»;

— «Кращий підприємець у сфері торгівлі»;

— «Кращий підприємець у сфері транспорту та зв’язку»;

— «Кращий підприємець у сфері побутових послуг»;

— «Кращий підприємець у сфері громадського харчування»;

— «Бізнес-старт року»;

— «Краще підприємство».

Участь у конкурсі можуть брати середні та малі підприємства, організації усіх форм власності, підприємства з іноземними інвестиціями, а також фізичні особи–підприємці, які сплачують податки і збори на території міста, здійснюють господарську діяльність не менше двох років (окрім претендентів на номінацію «Бізнес-старт року») та не мають заборгованості із заробітної плати, виплат до бюджетів усіх рівнів.

Конкурс проводитиметься у три етапи. Під час першого етапу у серпні учасники, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати секретареві Конкурсної комісії заяву-анкету, документи та інші інформаційні матеріали. Другий етап заплановано на вересень, коли конкурсна комісія на своїх засіданнях розглядатиме подані учасниками документи та проводитиме відбір переможців у кожній номінації. А в жовтні, у фінальному третьому етапі, відбудеться урочисте нагородження переможців.

Розібратись, чим би вони хотіли зайнятись заради заробітку, пропонує Кам’янський міський центр зайнятості абітурієнтам, які ще не визначилися з майбутньою професією. Для цього вони можуть пройти безкоштовне тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри».

Сервіс з он-лайн тестування доступний на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості України за посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/. За допомогою відповідей на питання тестів молоді люди можуть дізнатися, який вид професійної діяльності підходить саме їм. Може, молоді захочуть займатись цим в Кам’янському.