Покращення в екології, передавання спецмедсанчастини та новини індивідуального опалення в Кам’янському

Валентин Фіголь

Рішення, які має прийняти виконавчий комітет міської ради Кам’янського на засіданні 26 червня, були розглянуті сьогодні на дорадчій нараді, яку проводила Тетяна Завгородня, керуюча справами міськвиконкому.

Члени міськвиконкому заслухали кілька тез доповіді про виконання в 2018 році природоохоронних заходів в Кам’янському. Доповідав Володимир Кремінь, заступник начальника міського управління екології. Як виявилось, матеріалів цієї доповіді не було надано заздалегідь членам міськвиконкому.

Промислові підприємства міста за 2018 рік викинули в атмосферу 103 тисячі тон забруднюючих речовин, сказано в доповіді. Це майже по півтони на кожного мешканця міста. Головні забруднювачі в Кам’янському – ДМК, Дніпровський та Південний коксохімічні заводи, ПАО «ДніпроАзот». Промислові викиди в атмосферу в останні роки зменшуються, зазначив В. Кремінь. «Покращення спостерігаються», — повідомив він.

Запитань у членів міськвиконкому не було. Можливо, тому, що більшість з них вперше бачили доповідь.

Якщо будуть питання, то можна прийти на сесію міської ради 27 червня, запропонував В. Кремінь. Там буде затверджуватись виконання природоохоронних заходів, будуть присутні представники підприємств-забруднювачів і можна буде задати питання їм.

Передавання спеціальної медико-санітарної частини 8 з державної в комунальну власність теж буде розглядати міськвиконком. А саме – виконком буде затверджувати акт приймання-передавання цілісного майнового комплексу СМСЧ 8 від Міністерства охорони здоров’я в оперативне управління місту. Рішення про прийняття спецмедсанчастини у власність міста було прийняте міською радою ще у квітні 2015 року.

Додатковим питанням на засіданні виконкому 26 червня буде призначення КП «Південні теплові мережі» надавачем послуги з встановлення індивідуального опалення в правобережній частині Кам’янського.

Якщо міськвиконком схвалить це рішення, то назване підприємство буде займатись відключенням споживачів в правобережній частині міста від централізованого опалення у випадку бажання перейти на індивідуальне. Як пояснив представник департаменту ЖКГ, рішення стосується споживачів послуги ЦО, які отримували її від ДДТЕЦ та ТЕЦ «Азоту».

Тимчасом в місті продовжуються спроби тримати докупи бруківку на перехрестях з трамвайними коліями. Сьогодні робітники вкотре вже ремонтували брукування перехрестя проспекту Свободи та провулку Сагайдачного. В той же час, водії в соцмережі скаржились, що вибита бруківка валяється по дорозі на перетині проспектів Аношкіна та Шевченко.