Новий надавач послуги опалення в Кам’янському закликає не зволікати з встановленням «індивідуалки»

Новий надавач послуги опалення в Кам’янському закликає не зволікати з встановленням «індивідуалки»

Мешканцям багатоквартирних будинків Соцміста та БАМу варто не зволікати до осені з встановленням індивідуального опалення, а вже зараз звертатись до офіційних пунктів прийому документів. Про це йшлося на нараді в Південному районі Кам’янського, присвяченій децентралізації опалення на житломасивах, що обігрівались від ТЕЦ «ДніпроАзоту».

Автор: Валентин Фіголь.

Централізованого опалення на Соцмісті та БАМі більше не буде, нагадав директор комунального підприємства «Південні тепломережі» Володимир Аулов. Якраз сьогодні міськвиконком призначив «Південні тепломережі» надавачем послуги опалення в Південному районі.

Для спрощення переходу на індивідуальне опалення в квітні поточного року були відкриті два офіційних пункту прийому документів, що працюють за принципом «єдиного вікна». Мешканцям Соцміста і БАМу не потрібно самостійно звертатися в різні інстанції. Досить прийти з мінімальним пакетом документів в такий пункт, і там буде надано повний перелік послуг: від консультації до закриття особового рахунку споживача послуги централізованого опалення та отримання пільгового тарифу на електроенергію. Там же можна отримати довідку про відсутність заборгованості, або укласти договір реструктуризації боргу, підібрати оптимальний варіант для придбання і встановлення комплектів електричного автономного опалення, проконсультуватися по пільгах та субсидіях, оформити заявку на виготовлення безкоштовного проекту і додаткові технічні послуги.

Стогодні ще немає черг і помірні ціни, але ближче до осені ситуація може змінитися, кажуть комунальники.

Пункти прийому документів для переходу на індивідуальне опалення розташовані за адресами:

  • вул. Затишна, 3 (будівля адміністрації Південного району), каб. № 110, телефон: 096-323-04-49,
  • вул. Дунайська, 51 (СШ № 42), телефон: 096 190-97-68, гаряча лінія: 0800-33-17-15.