Грабіжниця бабусь, напад на агітнамети в Кам’янському та пошуки води на Дніпробуді

Грабіжниця бабусь, напад на агітнамети в Кам’янському та пошуки води на Дніпробуді

Автор: Валентин Фіголь.

Ще вночі поліція затримала зловмисницю, яка вчора ввечері зірвала ланцюжок з шиї старенької жінкив під’їзді будинку по пр. Шевченко, про що “Пильний погляд” повідомив вчора. Потерпіла, за словами сусідів, вже оклигала після пережитого при нападі потрясіння і змогла навіть побувати в поліції на опізнанні підозрюваної – 29-річної місцевої мешканки.

Вранці стався передвиборчий інцидент на привокзальній площі. Двоє чоловіків, поводячись агресивно, силоміць розібрали агітаційні намети кандидатів від Оппоблоку та Оппозиційної платформи “За життя”, розповіли самі агітатори. Агітатори викликали поліцію, яка затримала обох нападників. Складено протокол за фактом дрібного хуліганства.

Сьогодні, нарешті, після 3-денних поневірянь і клопотів, повернулось водопостачання на Дніпробуд. Там сталася чергова аварія на водогоні в балці між вулицями Семашко та Набережної. Через аварію впав напір води, і мешканці району почали пошуки причини.

“Що нам тільки не говорили в міській диспетчерській службі про причини відсутності тиску в водогоні, – поділився пригодами Сергій, мешканець будинку 2 по Семашко. – То фільтр радили прочистити, то в сусідів поспитати – чи не перекрили вони там щось. Тоді я порадив сусідам теж телефонувати по інстанціях: ЄДС, водоканал, урядова “гаряча лінія”…”

Як би не було, а сьогодні на Семашко зібралась ціла делегація (на фото): директор департаменту ЖКГ Олег Максименко, голова райадміністрації Валерія Гаркуша, депутат міськради пан Плохоцький, представники водоканалу. Делегати спільними зусиллями спонукали комунальників знайти джерело втрат води і ліквідувати аварію. Після цього водопостачання Дніпробуду було відновлене, а мешканці району гадають, що допомогла їхня настирливість.