Бюджет участі в Кам’янському: робота над торішніми помилками продовжується

Бюджет участі в Кам’янському: робота над торішніми помилками продовжується

Автор: Валентин Фіголь

Пішохідна доріжка на 9-му лівобережному мікрорайоні була одним з проектів бюджету участі, який розпочатими ще торік, але не завершенили, бо рік закінчився. Місто завершить проект з громадських грошей в 2019 році, пообіцяв тоді Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського і голова координаційної ради з питань бюджету участі. Так і сталося: департамент ЖКГ виконав роботи по завершенню доріжки.

Тимчасом міське самоврядування продовжує міняти правила громадського бюджетування в місті. Адже популярність бюджету участі, як способу покращити свій побут, зросла. В цьому році втричі більше мешканців міста (20 тисяч 800 осіб) взяли участь в голосуванні за проекти бюджету, повідомила Людмила Гончаренко, куратор громадського бюджету від департаменту економічного розвитку.

Одночасно із цим зросла кількість звернень щодо необхідності зміни правил бюджету участі з урахуванням побажань мешканців.

Тож, ураховуючи зазначене, департамент економічного розвитку проводить вивчення громадської думки з метою напрацювання змін, які б максимально враховували пропозиції широкого кола осіб. Наразі розпочато інтернет-опитування у соціальній мережі Facebook на сторінці “Бюджет участі. м.Кам`янське”, а також за посиланням на гугл-форму.

Запрошуємо усіх бажаючих висловити свою думку шляхом проходження зазначеного опитування. Окрім того, направити пропозиції можна на електронну адресу: Ljudmyla.gonс[email protected] або звернувшись особисто до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, к.313.

Збір інформації триватиме до 01.08.2019, після чого результати будуть узагальнені та винесені на розгляд Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі).