Відключення світла й води, ігри поліцейських з дітьми в Кам’янському

Відключення світла й води, ігри поліцейських з дітьми в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Майже весь день просиділи без електроенергії мешканці “горплощадки” та прилеглих районів на схід від проспекта Свободи. ДТЕК проводили планові ремонтні роботи, через що споживачів відключили від електропостачання. Вимкнення було неочікуванним для більшості споживачів, особливо для літніх людей, які не користуються послугами інтернету.

Після полудня пропала вода в кількох будинках в центрі міста, прилеглих до вулиці Ковалевича. Води не стало на пару годин через аварію на водогтні в районі перехрестя проспекту Свободи та вулиці Ковалевича.

Екскурсію по міському відділу влаштували поліцейські місцевим дітлахам з родин, які опинились в важких життєвих обставинах. Офіцери служби ювенальної превенції познайомили дітей з поліцейським обладнанням та екіпіровкою.

Також діти мали змогу познайомитись із поліцейським собакою Харді, навіть погратись з нею. Харді залюбки бігала за м’ячиком, який кидали маленькі гості, але віддавала іграшку лише хазяїну.

Потім візітери грались з іграшковим тигром і змагались в естафетах, пригощались солодощами, які підготували гостинні правоохоронці.

До екскурсії долучились також діти поліцейських, які прийшли провідати, як працюють їхні батьки.