Півроку витікає газ з труби на стіні житлового будинку в Кам’янському (ОНОВЛЕНО)

Автор: Валентин Фіголь

Дивна й погрозлива ситуація з витоком газу в будинку 36 по вул. Алтайській виникла ще півроку тому, кажуть мешканці. Співробітники газової контори приїжджали кілька разів, але запах газу не зник.

«Я не можу вікно відчинити — газом смердить, боюся — а раптом рвоне?..» — тривожиться Інна, мешканка будинку, в якої під вікном пролягає газова труба. Газовики, які приїхали за викликом кілька місяців тому, закрутили бандаж в місті витоку газу — і по всьому.

«Ми кілька разів викликали газовиків, вони покрутять бандаж і їдуть геть, а запах газу скоро знову з’являється…» — бідкаються люди.

Вчора ввечері мешканці знову викликали газовиків по телефону 104. Ніхто не приїхав. Тоді викликали поліцію. В присутності поліцейських ще зателефонували на лінію 104. «Оператор в присутності поліцейських мені грубіянила — сказала, що приїдуть і відключать 2 будинки від газу, а я буду винна!» — згадує вчорашню бесіду з оператором лінії 104 Інна.

Сьогодні депутат міськради Сергій Ворожко пообіцяв втрутитись і владнати справу з ремонтом газової труби.

Також підключитись до нагального вирішення проблеми пообіцяла Світлана Колісніченко, голова адміністрації Південного району.

«Пильний погляд» наглядатиме за розвитком подій. Як повідомив Григорій Макух, керівник управління газового господарства в Кам’янському, він не знає про цю ситуацію, але розбереться….

Доповнення:

О 12.30 приїхала аварійна бригада газовиків і почала ремонтні роботи на трубі.