Нові комунальні автобуси у Кам’янському: процес придбання пішов

Придбання 40 нових автобусів «Атаман» для поповнення комунального автопарку наближається щодня. Наступні кроки обговорювались 29 липня на оперативній нараді заступників міського голови та начальників підрозділів виконавчої влади Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь

Дмитро Конельський, начальник міськуправління транспорту, отримав доручення збиратись до Черкас на підприємство, де чекають приготовлені для Кам’янського автобуси. Одночасно готується делегація посадовців до Укргазбанку, в якому планується взяти кредит на придбання «Атаманів».

На сесії міськради 26 липня було прийняте рішення щодо Програми розвитку комунального автопідприємства 042802. В ньому є намір профінансувати погашення платежів, пов’язаних з придбанням «Атаманів», на 39,5 мільйонів гривень. Договор лізингу, згідно іншого рішення сесії, доручено підписати директору КАТП пану Іваньківу.

Всього до 2024 року включно місто взялося заплатити по умовам лізингу 137 мільйонів гривень.

23 липня Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського,  відвідав автобусний завод міста Черкаси, де виробляють автобуси «Атаман» на агрегатній базі ISUZU. Саме у цього підприємства місто закуповує в лізинг 40 нових автобусів.

«Ми вже були тут навесні і ознайомилися з усіма етапами виробництва. Останні три місяці велася підготовка повного комплекту документів. На даному етапі йде підписання договорів, потім страхування і реєстрація транспортних засобів. Ми очікуємо, що вже у вересні автобуси вийдуть на маршрути міста. Всього в найближчі кілька років ми хочемо придбати близько ста нових автобусів, щоб привести в порядок весь наш громадський транспорт», — сказав А. Білоусов.