Обвал фронтону школи №20 в каменському: навчальний рік почнеться своєчасно

Обвал фронтону школи №20 в каменському: навчальний рік почнеться своєчасно

Автор: Валентин Фіголь

«Я в суботу так і сказав школярам, які бігали навколо і кричали, що навчальний рік відкладається: і не сподівайтесь, школа відкриється!» – прокоментував ситуацію з обвалом фронтону школи №20 Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського.

«Навчальний рік розпочнеться своєчасно. Навчання ще торік відбувалось, здебільшого, в другому корпусі школи, персонал легко налагодить роботу закладу в дві зміни», – заспокоїла батьків школярів Тетяна Оніщенко, директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янського.

Сьогодні вдень збереться нарада посадовців за участю проектувальника об’єкту: будуть вирішувати, що робити з дахом та вершечком стіни школи.

Посадовці міського самоврядування звернуться до поліції з заявою – нехай правоохоронці розбираються, хто і яким чином винний у обвалі фрагменту стіни, зазначив О. Чернишов.

Нагадаємо, 27 липня о 15.30 відвалився фрагмент фронтону будівлі 1-го корпусу школи №20 на Соцмісті. Випав шматок довжиною до 40 метрів та висотою метр-півтора. Люди не постраждали.

За попередніми висновками фахівців та посадовців, які побували на місці інциденту, фронтон могла розвалити невдало припасована під час капремонту конструкція даху. Капремонт даху в школі відбувався у 2015 році. Підрядника встановить розслідування, кажуть посадовці.