Батьки стурбовані тріщінами в іншому корпусі школи №20 і хочуть гарантій безпеки (+відео)

Батьки стурбовані тріщінами в іншому корпусі школи №20 і хочуть гарантій безпеки (+відео)

Делегація батьків учнів школи №20, де минулої суботи стався обвал частини фасаду, прийшли сьогодні подивитись, чи безпечно буде відпускати своїх дітей вчитись до закладу.

Автор: Валентин Фіголь

Батьки прийшли оглянути другий корпус школи, в якому наразі йде капітальний ремонт, і де планується проводити навчання з 2 вересня. На зустріч з мешканцями Соцміста мав прибути фахівець з державного нагляду за будівництвом Олександр Горидько, але директор школи Ірина Гончарук повідомила, що його викликали на термінову нараду, та й сама вона поспішає на нараду. Тож батьки пішли оглянути будівлю самі.

Школа №20, в якій трапився обвал західного фронтону, складається з двох корпусів. Старіший, який обвалився, побудований в 1936 році. Другий, в якому йде капремонт – в 1972 році.

Візитерів тривожать тріщини в перекритті 2-го та 3-го поверхів, а також тріщини в стінах корпусу. Тріщина в підлозі глибиною приблизно 10 сантиметрів, поміряли батьки.

«Ми не поведемо в школу своїх дітей, якщо не будемо впевнені в їхній безпеці!» – кажуть батьки школярів. Вони планують письмово звернутися до міської влади за такими гарантіями.

Під час візиту виявилось, що заїдають двері кабінету на 3 поверсі. Потім в дверях, поставлених нещодавно, заклинило замок…

Відновлювальні роботи в будівлі будуть виконані згідно проекту, заспокоїла людей Оксана Федосюк, керівник підприємства, яке проводить капремонт будівлі нового шкільного корпусу.

 

Не панікувати закликає батьків і директор школи Ірина Гончарук. Вона переконана, що влада міста надасть необхідне фінансування до допомогу, тож школа відкриється вчасно і немає необхідності переводити дітей у інші школи. Детальніше дивіться у відео-коментарі, наданому Іриною Гончарук «Погляду» .