Долю човнярської станції та спортклубу ДМК обговорювали мешканці Кам’янського

Долю човнярської станції та спортклубу ДМК обговорювали мешканці Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Заступитись за спортклуб ДМК, не допустити його закриття – для цього зібрались сьогодні вранці мешканці міста в центральному парку.

ДМК знову потрапив в процедуру банкрутства. Цього разу адміністрація комбінату заявила про намір припинити фінансування соціальної інфраструктури. Зокрема, припиняється робота заводського спортивного комплексу “Дніпровець”.

“Не можна допустити закриття спортивного комплексу, в якому було виховано стільки видатних спортсменів, де займаються спортом діти камянчан!” – говорили люди, які прийшли до парку. Вони ремствували, що адміністрація ДМК вимагає, щоб спортивні секції платили за аренду приміщень.

Учасники зустрічі говорили, що будуть звертатись до всіх рівнів влади, аби відстояти спорткомплекс. Може, місто захоче взяти його в комунальну власність.

Ще одна розмова з тривогою за майбутнє відбулась на човнярській станції “Хвиля”. Тут триває напруженість через непрості стосунки між правлінням ГО “Кам’янська хвиля” і представниками міського самоврядування в особі КП “Благоустрій”. На зустріч мав приїхати Костянтин Саусь, заступник міського голови. Але не приїхав. Тому човнярі балакали між собою.

Човнярів не влаштовує, що вони вимушені платити “на 2 каси”, і вже не розуміють, хто командує на станції – правління чи “Благоустрій”.