Швидка сесія міськради Кам’янського: нові КП та таємнича земельна ділянка в центрі міста

Швидка сесія міськради Кам’янського: нові КП та таємнича земельна ділянка в центрі міста

За півгодини депутати міської ради Кам’янського прийняли зо три десятки рішень, в тому числі , про передавання громадського майна з одного стратегічного КП на інше та виділення земельної ділянки на проспекті Свободи добре відомим підприємцям Володимиру та Леоніду Дубінським.

Автор: Валентин Фіголь

Сесія почалась з курйозу при реєстрації депутатів. Сесійне табло висвітило, що присутні 72 депутати – значно більше, ніж їх номінальна чисельність. Відразу з’ясувалось, що електронна система двічі зареєструвала депутатів, тож їх реальна чисельність на сесії була вдвічі меншою – 36 депутатів.

Міська рада, окрім питань, про які “Пильний погляд” розповідав раніше, розглянула ще кілька проектів, про які ще буде докладна розмова. Одразу слід зауважити: ці додаткові питання були надіслані депутатам вчора ввечері. Проекти обговорювались на засіданні голів фракцій, пояснив Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.

Серед нагально внесених на розгляд сесії питань є кілька стратегічних. Наприклад, про передавання майна від КПП КМР “Міськводоканал” до КП КМР “Кам’янська водопостачаюча компанія”. Про Програму розвитку КП “Теплотехнік” (підприємство, яке обслуговуватиме будинкові газові мережі). Про Програму розвитку КАТП 042802, яке отримає на свій баланс 40 нових автобусів “Атаман”, що планує купити місто.

Одне з додаткових питань – про набуття прав на землю. Серед земельних ділянок, що їх планує віддати міськрада, є земля, яку захотіли взяти бізнесмени Володимир та Леонід Дубінські. Ще до початку сесії на сторінці в Фейсбук депутат міськради Андрій Іванченко нагадав: свого часу чимало ЗМІ писали, що їх розшукує ФБР США (за звинуваченнями у іпотечних махінаціях –прим.ред.).

За попередніми даними, брати-бізнесмени претендують на ділянку за адресою пр. Свободи, 35 с. Ця ділянка, вірогідно, знаходиться між комплексом за адресою пр. Свободи, 35, де розташований готель та інші заклади, та пр..Свободи 37, де розташована будівля, в якій колись був супермаркет “Білла”.

Олександр Залевський, секретар міськради

Що таке адреса пр. Свободи, 35 с? Це питання “Пильний погляд” задав кільком депутатам, починаючи з секретаря міськради Олександра Залевського. Депутати відповіли, що не знають, бо не мали часу на вивчення цього проекту рішення.

Проте, під час сесії ніхто з депутатів не підняв обговорення цього питання. Тобто, депутати  проголосували за рішення, з яким навіть не встигли розібратись…

Сесія завершилась за 35 хвилин.