Учні школи в Кам’янському, де обвалився фрагмент фронтону, почнуть навчальний рік в іншому місці

Школярі школи №20 будуть тимчасово переведені до інших навчальних закладів. Про це згадали посадовці на оперативній нараді вранці 19 серпня. Рішення про перевід навчального процесу було прийняте на нараді під головуванням міського голови Андрія Білоусова.

Автор: Валентин Фіголь

Де навчатимуться діти? Є варіанти: поблизу розташовані загальноосвітні школи 42, 19, 37, а також корпус училища 14.

Ці варіанти обговорюватимуться сьогодні ввечері з батьками учнів школи, розповів Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського.

«Ми занадто вже потураємо батькам!..» – зазначила Тетяна Оніщенко, директор департаменту гуманітарних питань Кам’янського.

Одночасно з переведенням учбового процесу в інше місце, в школі, де стався обвал фрагмента фронтону 27 липня, розпочнеться експертиза обох будівель – тої, де був обвал та іншої, де проводиться капітальний ремонт. Експертизу проводитимуть фахівці ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту».

Нагадаємо, батьки школярів заявили, що бояться вести дітей до школи, де була аварія. Вони вимагали від міського самоврядування гарантій, що новіший корпус, де планувалось розпочати навчання після капітального ремонту, буде безпечним. Міське самоврядування вирішило не ризикувати і перевести школярів в інші навчальні заклади, а школу №20 перевірити: що потрібно зробити для безпечної подальшої експлуатації будівель 1936 та 1972 років побудови.