Відкриття нових неврологій та злиття лікарень в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Проект рішення про приєднання Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 до Центру №3, а також реорганізації міських лікарень №7, №9 і №4, готується на розгляд міської ради. Містяни тут же загомоніли про масові скорочення медичного персоналу.

В управлінні охорони здоров’я міської ради підкреслили, що скорочення торкнеться лише управлінського штату співробітників. Абсолютно весь медичний персонал лікарень залишиться на своїх робочих місцях. Лікарі прийматимуть пацієнтів у тих самих будівлях і кабінетах, що і раніше.

«Ми взагалі не плануємо скорочувати медичний персонал. Лікування пацієнтів буде проходити в звичайному режимі», – запевнила начальник управління охорони здоров’я Юлія Манаєнкова.

Відкриття трьох нових відділень у лікарнях відбулось вчора. За кошти міського бюджету був виконаний капітальний ремонт неврологічного відділення в міській лікарні №7, відділень патології вагітності та неврології в міській лікарні №9 та в центрі ранньої реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи 3-ї міської лікарні.

Головні лікарі медичних установ відзначили, що капітальних ремонтів такого рівня в лікарнях міста не проводили за весь період незалежності України.

У відділеннях відремонтовано коридори, палати, маніпуляційні кімнати, їдальні, санвузли і всі інші побутові приміщення, замінено батареї, підлогу та вікна, встановлено нові меблі та технічне оснащення.

«До Дня міста ми завершили комплексні ремонти в трьох відділеннях наших медустанов. На останній сесії міської ради усі лікарні Кам’янського були передані в комунальну власність із обласного підпорядкування. Тепер це повністю наша відповідальність і ми будемо робити все для того, щоб привести в належний стан усі інші відділення в лікарнях нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.