демонтаж общежитий

Демонтаж гуртожитків та педофілічний скандал у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Два дні за допомогою автокрану демонтуються будівлі покинутих гуртожитків на перетині вулиць Республіканська та Долматова.

Розібрати планується лише будівлі в південно-західному кутку чотирикутника, утвореного п’ятьма будинками.

Будинки вздовж проспекту Аношкіна та вулиці Республіканської власник – бізнесмен та політик Олег Захорольський — демонтувати поки що не збирається, як каже він сам.

На звільненій від руїн території буде зроблено благоустрій і, може, буде якась автостоянка, поділився планами Олександр Залевський, секретар міської ради, який відвідав місце подій 20 вересня.

Поліцейські Кам’янського затримали чоловіка, який підозрюється у розбещенні неповнолітньої.

«19 вересня до поліції звернулась мати 12-річної дівчинки, яка повідомила, що невідомий чоловік заманив її доньку до своєї квартири та почав вчиняти щодо дівчинки різні розпусні дії. Потім, коли дівчинка розплакалась, відпустив її», — повідомили поліцейські.

Поліція оперативно затримала підозрюваного – 53-річного жителя міста Дніпро. Вирішується питання запобіжного заходу, за розбещення неповнолітньої можна отримати від 5 до 8 років ув’язнення.

Поліція звертається до всіх батьків: навчайте дітей правил безпеки на вулицях! Варто навчити дітей бути обережними з незнайомими людьми, не спокушатись солодощами та різними пропозиціями від невідомих та сторонніх людей.