Жовтнева сесія міської ради Кам’янського почалась з мітингів та депутатського демаршу

Жовтнева сесія міської ради Кам’янського почалась з мітингів та депутатського демаршу

Дві групи протестувальників зустрічали біля будівлі міської ради депутатів та посадовців, які прийшли на сесію ради 4 жовтня. На початку сесії один з депутатів міськради заявив про вихід зі своєї фракції.

Автор: Валентин Фіголь

Підтримати вимогу до президента України про вотування нових законів щодо обліку бізнес-операцій (закони 1053-1 та 1073) – з цим до міської ради звернулись активні підприємці Кам’янського.

Друга група протестувальників – працівники КП КМР «Тепломережі». Люди вийшли на вулицю, щоб привернути увагу міського самоврядування до своєї проблеми: на підприємстві, яке то банкрот, то ні, людям не платять заробітну платню протягом 2 місяців.

Провал в виплатах виходить через те, що персонал поквапно перевели з 1 жовтня з «Теплопостачаючої компанії» назад на «Тепломережі», прокоментував ситуацію Сергій Понізов, директор КП КМР «Теплопостачаюча компанія». Нагадаємо: міська рада спочатку відкрила нову «компанію» і передала на неї майно та персонал «Тепломереж», потім зробила зворотній маневр, знову повернувши «Тепломережі» до життя.

Сергій Понізов

«Зараз, якщо міська рада нас підтримає, ми до кінця місяця вирівняємо ситуацію з зарплатнею», – пообіцяв С. Понізов.

Поки відбувалась сесія, стало відомо, що міський голова Андрій Білоусов звільнив з посади директора КП “Тепломережі” Володимира Гладнєва через заборгованість з заробітної платні.

Ще одна подія трапилась на старті сесії: про свій вихід з фракції «Опозиційного блоку» заявив депутат Володимир Селіщєв (його будівельна фірма, зокрема, ремонтує деформаційні шви на мосту через Дніпро).

Після палкої дискусії, розпочатої депутатом Валентиною Капінус, рада підтримала приєднання лікувального закладу на Соцмісті (колишня лікарня №2) до Центру надання первинної меддопомоги №3. «А зараз йде хороша революція, все за планом», – прокоментував рішення Олександр Чернишов, перший заступник міського голови. «Пацієнти постраждають!» – намгалась говорити з трибуни ради лікар з закладу, що ліквідовується, але їй не дали виступити.