Мешканці будинку в Кам’янському гадають, чого діждуться раніше: обвалу чи акту про обстеження?

Мешканці будинку в Кам’янському гадають, чого діждуться раніше: обвалу чи акту про обстеження?

Тиждень напружено чекають вироку комісії про долю свого житла мешканці будинку №69 по вулиці Лисенка. Будинок продовжує тріщати та лякати людей звуками, що свідчать про руйнацію.

Автор: Валентин Фіголь

Про біду двоповерхового житлового будинку, який репається вздовж і впоперек понад два місяці, «Пильний погляд» розповідав на початку жовтня.

Будинок почав давати тріщини після тривалого підтоплення з аварійного витоку водопровідної води під квартирою №3. Вода текла попід будинок, поки потоп випадково не виявили мешканці і не ліквідували аварійники водоканалу. Скоро будівля почала з тріском репатись на всіх поверхах. Налякані люди звернулись до УКОЖФ, там їх відіслали до департаменту ЖКГ міської ради.

«Знаю цю біду, там треба якнайскоріше комісійно обстежити будинок і визначитись, що з ним робити далі», – прокоментував ситуацію 4 жовтня Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ.

Комісія завітала до будинку на Лисенка, 69 через п’ять днів – 9 жовтня. До складу комісії увійшли представники департаменту, УКОЖФ, водоканалу.

Як розповіли мешканці, комісія оглянула будинок, розпитала співвласників про обставини руйнації. Людям було сказано: зателефонуйте до департаменту 18 жовтня, щоб дізнатись – готовий акт обстеження чи ні.

Будинок продовжує репатись, лякаючи людей таємничими звуками: тріском, шерехами та шелестами. «Лежиш вночі і слухаєш, як шпалери відстають від стіни, – діляться мешканці враженнями. – Або вранці встаєш і не можеш дверей відчинити, які вчора ввечері зачинив, бо перекосилось і заклинило».

Слухаючи мелодію руйнації, співвласники житлового будинку невесело жартують: може, посадовці чекають, поки будинок сам завалиться, щоб і голови собі не морочити з тим актом?