Павільйон, подарований заздалегідь, і марш проти рабства в Кам’янському

З сумнівною забудовою проспекту Конституції та торгівлею людьми сьогодні боролись земляки.

Автор: Валентин Фіголь

Мешканці Соцміста сьогодні викликали поліцію, щоб з’ясувати законність будівництва двох павільйонів на тротуарі проспекту Конституції, в районі зупинки «Уральська».

Люди хочуть зрозуміти, хто дозволив майструвати біля перехрестя невідомі споруди.

««Вітерець» прибрали, бо був наче самовільно збудований, — розповідають історію забудови цього місця мешканці. – Тепер ми хочемо знати, чи законно тут ведеться спорудження цих ангарів, чи що воно таке?..»

За неофіційною інформацією, земельна ділянка тут в оренді під забудову.

«Бачите, вони ставлять каркас прямо на асфальт!» — звернула увагу присутніх активіст Олена Ковалевич.

Обговоривши ситуацію, люди викликали поліцію. Мовляв, якісь невідомі проводять якісь підозрілі роботи в громадському місті біля автомобільної дороги.

Поліцейські приїхали, вислухали заявників. «А ви спитайте в них документа, який би дозволяв будівництво!» — запропонувала активістка. Поліцейський так і зробив. Йому дали копію документу, згідно якого один громадянин подарував іншому в 2017 році торгівельний павільйон площиною за 200 квадратних метрів на цьому місці. Поліцейські разом з заявниками та цією копією поїхали в Південне відділення поліції. Робітники повернулись до роботи.

Після обіду біля бюста Леоніда Брежнєва, як і минулої п’ятниці, зібралась юрба. Правда, набагато менша. Міські та державні служби, які опікуються захистом прав людини і, зокрема, дітей, а також студенти учбових закладів міста влаштували ходу проти торгівлі людьми. На підтримку міжнародної акції протидії рабству. Дорослі й підлітки пройшли маршем від бюсту Брежнєва до меморіалу «Прометей». Йшли сквером, рух авто по проспекту Свободи не перекривали.