БАМ може залишитись на централізованому опаленні, а Соцмісто Кам’янського таки децентралізують

БАМ може залишитись на централізованому опаленні, а Соцмісто Кам’янського таки децентралізують

Децентралізація опалення може не торкнутись цьогоріч БАМу, визнав Олександр Залевський, секретар міськради. Сьогодні він розповідав про можливі рішення позачергової сесії, призначеної на 25 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь

Головне, заради чого збирається міськрада на позачергову сесію – виділити 14 мільйонів гривень на модернізацію електромереж у будинках Соцміста, де планується індивідуальне електроопалення.

Треба заплатити ці гроші енергопостачальникам, щоб ті виконали роботи з підсилення електрообладнання на Соцмісті.

В результаті робіт в будинках з модернізованими електромережами мешканцям не треба буде платити енергопостачальникам за додаткові кіловати потужності.

«Ми платимо за наших людей», – зазначив О. Залевський.

Роботи з модернізації розпочнуться з 1 листопада і відбуватимуться, аж поки не закінчаться, акцентував секретар міськради.

Децентралізація опалення може не торкнутись цьогоріч БАМу, визнав пан Залевський.  Вірогідно, на БАМі буде включене централізоване опалення від котельної «ДніпроАзоту». Раніше представники самоврядування визнавали, що це економічно невигідно.

Позачергова сесія також розгляне низку поточних питань, щоб розвантажити сесію в листопаді. З принципових питань: підпорядкування служби поводження з безпритульними тваринами комунальному підприємству «Екосервіс». Останнє опікується приладами вимірювання складу атмосфери на території міста. Тобто, створювати окреме КП «Фауна міста» міське самоврядування поки що не збирається.