У Кам’янському нагородили переможців Конкурсу бюджету участі 2021 року

У Кам’янському нагородили переможців Конкурсу бюджету участі 2021 року

У Кам’янському відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу бюджету участі-2021. Авторів громадських проєктів привітав мер міста Андрій Білоусов.

«Вітаю всіх переможців бюджету участі. Цього року за результатами голосування перемогу здобули 11 проєктів. 2021 – ювілейний для бюджету участі. За 5 років існування конкурсу вдалося реалізувати близько 60 проєктів, авторами яких виступили мешканці Кам’янського. З кожним роком популярність конкурсу та кількість тих, хто голосує за проєкти кам’янчан, зростає. Дякую мешканцям та авторам проєктів за активність. Ваші ідеї працюють на розвиток міста, роблять його ще більш комфортним та гарним. Паралельно впроваджуємо пілотний проєкт «Бюджет участі. Діти», який дуже добре зарекомендував себе і з наступного року проводитиметься на постійній основі», – сказав Андрій Білоусов.

Усі проєкти, реалізовані за 5 років бюджету участі, а також вся актуальна інформація перебуває у відкритому доступі на офіційному сайті Кам’янської міської ради. У розділі зібрані всі дані про проєкти у вигляді інтерактивної карти.

У 2021 році кам’янчани голосували за проєкти з облаштування тротуарних доріжок, створення та облаштування спортивних майданчиків та експозицій, за проведення майстер-класів та фестивалів, за висадку дерев, кущів та створення екологічного інформаційного комплексу на території Південного району, зариблення лівобережного каналу. Частину проєктів уже реалізовано, решта – на етапі реалізації.