Депутати міськради Кам’янського обурені поведінкою директорки КП «УКОЖФ»

Депутати міськради Кам’янського обурені поведінкою директорки КП «УКОЖФ»

Сьогодні в міськраді Кам’янського мала відбутись зустріч депутатів з директоркою комунального підприємства «УКОЖФ» (так звана «Управляюча компанія») Тетяною Щебетовою і директором департаменту ЖКХ міськради Олегом Максименком. Та жоден з них на зустрічі не з’явився, що викликало справжнє обурення депутатів.

Автор: Сергій Гузь

Ця зустріч депутатів з чиновниками була заздалегідь передбачена календарним планом роботи. Пані Щебетова, директорка КП «УКОЖФ», мала звітувати про діяльність свого підприємства у 2018 році та першій половині цього року. І до неї у невеликої кількості депутатів, що прийшли до сесійної зали, було найбільше питань. Але пані директорка на зустріч не прийшла та нікого замість себе не прислала.

Не прийшов на зустріч з депутатами і Олег Максименко, директор департаменту ЖКХ Камянського, але прислав замість себе заступника – Андрія Карпуся, який готовий був відповідати на питання щодо механізму визначення першочерговості будинків, які потребують поточного або капітального ремонту, ремонту ліфтів, систем тепло – і водо забезпечення.

Справжню хвилю обурення (частину цієї обурливої лексики ми навіть не можемо зацитувати) у депутатів викликало ігнорування  зустрічі директором КП «УКОЖФ» Тетяною Щебетовою. Найбільш невдоволена була депутат Валентина Капінус, яка чекала саме на звіт щодо діяльності керівника КП «УКОЖФ». Пояснення, що Щебетову викликали до керівника департаменту ЖКХ області – її не вдовольнили, як і інших депутатів.

«За чотири роки будинки по п’ять разів включали у списки на поточні ремонти, а нічого не зроблено, – обурювався депутат Микола Полинько. – Як нам тепер в очі людям дивитись і що відповідати?»

 Навіть спокійна завжди Марина Гурська висловилась, що «якщо керівник не може приїхати тоді, коли ми маємо з ним зустрітись, то будемо з нею прощатись..»

Більшість присутніх депутатів, у тому числі і Андрій Іванченко, були невдоволені тим, що їх навіть не попередили про відсутність директорки, бо ж зустріч можна було перенести на інший, більш зручний час, і не витрачати пів дня марно.

Спроба призначити інший день з управителем житлового фонду теж зазнала невдачі, бо депутати не були впевнені, чи погодиться керівниця на таку зустріч.

«У п’ятницю її не можна викликати, бо вона у цей день в Дніпрі», – пояснювала Капінус, посилаючись на попереднє спілкування з Щебатовою. Депутати були невдоволені, що комунальне підприємство перетворилося на приватне, без всякої звітності перед депутатами.

«Всі вони прийдуть на депутатські комісії в кінці року, коли треба буде затверджувати фінансування на наступний рік, – зауважила голова бюджетної комісії міськради Наталія Шкуренко. – Коли їм треба гроші, то тоді всі знаходяться і приходять».

Дісталося трохи і Андрію Карпусю, заступнику директора департаменту ЖКХ.

«Вчора до 2 годин ночі телефонували люди з різних кінців міста, скаржились, що після пуску теплоносія почало топити квартири. Аварійна служба приїздить, перекриває подачу теплоносія, але квартири до того часу вже залиті водою. Що відповідати людям, як їм бути в цій ситуації?» – запитала Марина Гурська.

«Слюсарі мають чекати повного запуску будинку, якраз на той випадок, якщо десь буде протікати, – пояснив Андрій Карпусь. – Тоді стояк відключають і мають скласти акт про затоплення».

Та до повного звіту Андрія Карпуся справа так і не дійшла. Присутні депутати вирішили звернутись до міського голови з вимогою оголосити догану директору КП «УКОЖФ» Тетяні Щебетовій за ігнорування звіту перед депутатським корпусом, та призначити іншу дату звітування. А якщо Щебетова знову не з’явиться, то вимагати її звільнення. На тому і розійшлися. А секретар міськради Олександр Залевський пообіцяв поінформувати обранців про час, який буде зручний для зустрічі керівниці КП «УКОЖФ».