Тепло на Соцмісті та БАМу в Кам’янському: результати недільного авралу

Тепло на Соцмісті та БАМу в Кам’янському: результати недільного авралу

До пізнього вечора в неділю продовжувались ремонтні та пусконалагоджувальні роботи на системах теплопостачання на Соцмісті та БАМі. Подаванню теплоносія перешкоджають розладнані внутрішньо будинкові комунікації, відзначають посадовці.

Автор: Валентин Фіголь

Спроб відновити нормальне теплопостачання в житлових будинках Соцміста комунальники та представники міського самоврядування не припиняли до 22 години 24 листопада.

На ранок 25 листопада, як розповіли в Південній районній адміністрації, було відновлено електропостачання всіх житлових будинків, окрім половини будинку по вул. Нікопольській.

Теплоносій подано до всіх багатоповерхівок, досі обладнаних централізованим опаленням. Але батареї в багатьох квартирах лишаються холодними через повітряні бульбашки в системі обігріву.

Аварійники та підрядники УКОЖФ зіткнулись з технічною проблемою, яскравий приклад – ситуація з будинком №1а по вулиці Затишна. В цій багатоповерхівці, як розповіли посадовці з району, під час модернізації опалення хтось демонтував на верхніх поверхах крани Маєвського, за допомогою яких випускали повітря з труб. Тепер комунальникам доводиться придумувати, як «розповітрити» систему без цих кранів…

Схожа картина в будинку №45 по вулиці Дунайській. «Незрозуміло, як «Південні тепломережі приймали систему ЦО з демонтованим обладнанням?..» – дивуються учасники вчорашнього авралу.

Також чимало є прикладів, коли мешканці демонтували батареї ЦО в своїх оселях разом з фрагментами стояків – це теж проблема, яка перешкоджає налагодити опалення в цих будинках. На даний момент аварійні бригади продовжують відновлення та розповітрення систем опалення на Соцмісті та БАМі.