Вбивство марокканця та нерухоме тіло на зупинці в Кам’янському

Чоловік в безпам’ятстві лежав сьогодні на дорозі біля кафе «Дежавю» на в’їзді до Соцміста. Поліція повідомила про розкриття вбивства громадянина Марокко на околиці Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Отруївся алкоголем

Чоловік середніх років лежав на дорозі між зупинкою трамваю «Південна» та кафе «Дежавю» близько півдня 15 січня. Лежав непорушно, з заплющеними очима, не реагуючи на маніпуляції. Від лежачого тхнуло алкогольним перегаром. Біля нього вовтузились спочатку діти, потім до них приєдналась якась старенька, що обережно штурхала лежачого ногою в бік. Через кілька хвилин до групи приєднались чоловіки: двоє, що хитались і репетували непевними голосами, і  ще двоє тверезих на вигляд.

Як виявилось, чоловіка тут знають як місцевого пияка. Діти, що стояли біля лежачого – це його діти. Дружина з ними не живе, на телефонні дзвінки не відповідає. А чоловік в черговий раз випив спиртного – і ось результат!.. «Отож нема чого економити на якості!..» — резюмували глядачі.

Приїхала «швидка допомога» і забрала невідомого до міської лікарні швидкої медичної допомоги. Слідом за медиками поїхав екіпаж поліції.

На місці події залишились діти невідомого. Їм особливо не було куди йти: вдома порожньо, а єдина близька рідня – бабуся в Романково. Двоє тверезих на вигляд чоловіків залишились коло дітей – вони кричали, що колись самі були такими, як той лежачий, але господь Ісус відкрив їм шлях до спасіння. І вони не дозволять собі кинути в біді дітей…

Як повідомили в лікарні, чоловіка госпіталізовано до реанімаційного відділення.

Розкрито вбивство марокканця

Поліцейські Кам`янського повідомили тимчасом, що затримали іноземця, який вбив приятеля.

Вбивство сталося 14 вересня 2017 року, коли у лісосмузі у Криничанському районі було виявлено тіло невідомого чоловіка.

Поліцейські встановили особу загиблого. Ним виявився 22-річний громадянин Марокко. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські з’ясували, що напередодні загибелі чоловік поїхав на автомобілі зі своїм 22-річним приятелем, громадянином Палестини, до Одеси для вступу до вищого навчального закладу. По дорозі палестинець вбив знайомого, після чого забрав особисті речі загиблого та втік з місця події. Після скоєного злочину іноземець почав переховуватися по всій території України, постійно змінюючи місце свого мешкання.

В результаті проведених слідчо-розшукових заходів поліцейські Кам’янського відділу поліції на початку січня 2020 року затримали зловмисника в Харкові. За погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні умисного вбивства та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.