Підприємці Кам’янського разом з двома сотнями колег мітингували біля Дніпропетровської ОДА

Підприємці Кам’янського разом з двома сотнями колег мітингували біля Дніпропетровської ОДА

Підприємці Дніпропетровщини підтримали акцію СтопpressФОП у Дніпрі. Представники малого та середнього бізнесу виступають проти посилення державного контролю, називаючи дії влади терором та знищенням.

Автор: Валентин Фіголь.

Підприємці в кількості приблизно двох сотень людей зібрались сьогодні біля будівлі Дніпропетровської ОДА. Вони вимагали скасувати тотальну фіскалізацію, пояснив учасник акції, підприємець з Кам’янського Андрій Нестеренко.

«Ми, підприємці, протестуємо проти законів 128-9 і 129-9, направлених на використання рро і можливість так званого кеш-беку. Ці закони знищують спрощену систему і лягають непід’ємним тягарем на малих і мікро підприємців», – прокоментувала мітинг підприємець Тетяна Лихенко.

«Протестний рух підприємців радикалізується потроху, – зазначив А. Нестеренко. – Якщо раніше сумирно заходили до канцелярії та просили прийняти резолюцію мітингу, то сьогодні увійшли до вестибюлю і скандували, вимагаючи губернатора!»

Губернатор не вийшов, відбувся якимсь речником, кажуть підприємці. Але речник вислухав з уважним виглядом, прийняв резолюцію та пообіцяв за день-два зв’язатись з авторами документу.

В резолюції – вимога скасувати фіскалізацію. Бо вона, як пояснив позицію підприємців пан Нестеренко, влаштована невміло або з наміром задушити комерційну ініціативу.

«Якщо треба гроші до бюджету і нема звідки їх взяти, як додатково навантажити дрібних підприємців – нема питань! Треба сідати за стіл і консультуватись з представниками малого та середнього бізнесу. Можливо, вводити якісь коефіцієнти для різних видів діяльності… Не можна діяти з наскоку в фіскальній сфері!»

Хіба що, як жартують підприємці, влада просто хоче допомогти «своїм» продати велику партію касових апаратів та додати «своїм» банкам ще пару мільйонів клієнтів… Як би не було, а учасники мітингу звернулись із пропозицією до облради: підтримати звернення до президента Зеленського щодо скасування законів про контроль за розрахунками та про нагороду інформаторам.