Вибух в житловому будинку, відпустки «на продаж» та латання асфальту на мосту в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Весняний тиждень почався з вибуху

Вибух пролунав в квартирі будинку по вулиці Матросова 2 березня о 3 годині ночі. За вказаною адресою терміново прибули рятувальники, повідомила прес-служба ДСНС.

Вони встановили, що в 1-кімнатній квартирі, розташованій на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, стався хлопок без послідуючого горіння.

Пожежні відчинили двері помешкання та впустили досередини поліцейських. Всередині помешкання перебував чоловік. На щастя, він не постраждав. Оселя ж зазнала ушкоджень: пошкоджено вікна на кухні та в кімнаті, у бетонній перегородці між квартирами виникла тріщина.

Причину події з’ясовують правоохоронні органи.

Відпустки не продаються

Тимчасом на першій цієї весни оперативній нараді вранці 2 березня посадовці міського самоврядування обговорювали нагальні справи. Зокрема, говорили про внутрішню дисципліну: своєчасність відповідей на звернення громадян, вчасне (до 1 квітня) подання декларацій про доходи, оновлення посадових інструкцій згідно адміністративних змін в виконавчих органах…

Одне з питань стосувалось відпусток посадовців. Треба навести лад, зазначила Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому: в декого по 100 днів невикористаних відпусток, а це неправильно!

«В кого це стільки? Можна, я куплю?» — запитав Дмитро Щербатов, заступник міського голови з питань майна, землі та архітектури. Колеги засміялись. Відпустку на продаж ніхто не запропонував.

Ями на мосту почнуть латати вже завтра

Штучні ями на мосту через Дніпро з’явились ще минулого тижня. Традиційно після сходу останнього снігу підрядники почали готувати дорожнє полотно до так званого «ямкового ремонту». І не менш традиційно дірок наробили, та так усе і покинули.

Справа затягнулась через дощі, що теж традиційно йдуть по весні. Тож щодня у соцмережах автовласники з лівобережжя попереджають один одного про небезпеку на дорозі, а дехто скаржиться на пробиті колеса гострими краями ям.

Сьогодні Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ Кам’янського, пообіцяв, що вже завтра підрядники продовжать роботу і закриють ями свіжим асфальтом, тож дорога знову стане безпечною.