Місячник благоустрою почався в Кам’янському

Місячник благоустрою почався в Кам’янському

Всі підприємства, заклади та установи Кам’янського протягом місяця будуть брати участь у заходах з благоустрою території міста.

Автор: Валентин Фіголь.

Провести місячник з благоустрою території міста з 3 березня по 3 квітня розпорядився міський голова Андрій Білоусов. До участі в місячнику залучаються буквально всі. Заклади охорони здоров’я та освіти – відповідно до рішення виконавчого комітету від 23 січня 2020 року «Про санітарне утримання території міста», комунальні підприємства – згідно закріплених територій. Директор КП КМР «Благоустрій» Олександр Саусь буде залучати підприємства, організації, установи різних форм власності
до участі в місячнику з благоустрою території міста.

До розпорядження додається розподіл територій для благоустрою.

На початку березня А. Білоусов провів об’їзд території міста  «Зараз близько шести бригад в різних частинах міста прибирають дорожній змет. Працює кілька машин-пилососів, а також працюють 2 бригади, завдання яких в найближчі 2-3 тижні ліквідувати ямковість на основних дорогах міста. З квітня ми приступимо до повноцінного ремонту доріг в нашому місті», – сказав міський голова під час об’їзду.

Крім того, за дорученням міського голови в Кам’янському на проспекті Гімназичному (неподалік театру ім. Лесі Українки) встановлюють пішохідний світлофор. Над пішохідним переходом змонтували прожектор з миготливим жовтим світлом. Він, на додаток до дорожніх знаків, сигналізує водіям про те, що вони наближаються до пішохідного переходу. Також прожектор оснащений діодною підсвіткою, яка вмикається одночасно з вуличним освітленням і підсвічує пішохідний перехід в темний час доби.

Андрій Білоусов зазначив, що в минулому році в місті встановили 3 таких світлофора, а в цьому вже 5 із 20 запланованих. Основна мета – забезпечити безпеку пішоходів.