Плати за газ через — Viber 7104ua

Перевірити стан особового рахунку, передати показання лічильників та сплатити рахунки можна у чат-боті Viber 7104ua – повідомляє пресслужба АТ «Дніпропетровськгаз». Спеціалісти підприємства розробили інструкцію, як зареєструвати свій акант, передавати дані спожитого газу та сплачувати рахунки за допомогою вашого смартфона чи планшета.

В одному акаунті 7104ua у Viber можна зареєструвати до п’яти особових рахунків. До того ж користувачам сервісу доступна функція – завантажувати рахунки у форматі PDF.

Для реєстрації необхідно відкрити меню вашого додатку Viber, натиснути на розділ «Qr-код» та навести камеру смартфона на зображення з кодом.

Щоб продовжити користуватися акаунтом 7104ua, треба підписатися. Для цього необхідно вказати такі дані:

— номер особового рахунку (він вказаний у рахунку на оплату за послугу з розподілу газу);

— суму останнього платежу за газ або номер лічильника.

Після того, як Ви вкажете необхідну інформацію, на екрані з’явиться «Меню» чат-боту.

В розділі «Платежі» клієнти можуть переглянути історію та сплатити рахунки онлайн за допомогою платіжної системи iPay MasterPass. Щоб здійснити операцію, потрібно підтвердити свій номер мобільного телефону. Щоб змінити номер, необхідно натиснути «Ні» і вказати інший.

Якщо ви вперше сплачуєте за допомогою MasterPass, то після підтвердження номера, ви отримаєте повідомлення з посиланням. Треба перейти за ним та додати платіжну картку і тільки потім сплатити необхідну суму.

Показання лічильників можна передати у розділі «Показання». А у розділі «Стан» — контролювати поточний баланс за своїм особовим рахунком.

З 16 березня по 3 квітня всі спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» працюватимуть дистанційно, окрім аварійно-диспетчерської служби. У разі виникнення аварійної ситуації невідкладно телефонуйте за номером 104.