У Кам’янському вирішили дезінфікувати вулиці міста та громадські місця

Міська влада вирішила проводити дезінфекцію громадських місць та вулиць Кам’янського, аби попередити поширення коронавірусу, — про це сьогодні повідомив міський голова Андрій Білоусов. Попри те, що в місті поки що не зафіксовані випадки зараження небезпечним вірусом, влада залучила підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій та комунальні підрозділи для обробки місць, де найбільше збираються мешканці міста.

Вчора представники ДСНС та комунальних служб міста обробляли центральні вулиці міста та зупинки громадського транспорту. Сьогодні з 21.00 до 22.30 буде проведена обробка Лівого берегу, Дніпробуду, БАМу та Соцміста.

Разом з ДСНС🇺🇦 дезінфікуємо вулиці міста🏙, аби не допустити🚫 розповсюдження вірусної інфекції 😷#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske

Опубліковано Андрій Білоусов Четвер, 26 березня 2020 р.

Дезінфікуючу речовину надало місту АТ «ДніпроАзот». За словами фахівців, її концентрація дозволяє ефективно знезаразити поверхні тротуарів та інші громадські місця. До того ж, щодня проводиться дезінфекція громадського транспорту міста.

У зв’язку з цими заходами представники ДСНС звернулись до мешканців міста з проханням зберігати спокій, відходити на безпечну відстань від спецтехніки, що рухається містом із проблисковими маячками та прибирати на безпечну відстань припарковані автотранспортні засоби.