Хроніки коронавірусу у Кам’янському: ДМК посилює заходи безпеки, а міський голова проінспектував інфекційне відділення 7-ї лікарні

Хроніки коронавірусу у Кам’янському: ДМК посилює заходи безпеки, а міський голова проінспектував інфекційне відділення 7-ї лікарні

Після офіційного підтвердження трьох захворівши працівників ДМК, на комбінаті проводять додаткові заходи безпеки, про що кілька разів на день інформує прес-центр ПАО ДМК. На додаток до температурного контролю, масок та дезінфекції, на підприємстві встановлюють коло осіб, що були в контакті з хворими.

ДМК обіцяє допомогу своїм працівникам

На металургійному комбінаті миттєво відреагували на перші випадки захворювання працівників. «Проведена тотальна дезінфекція об’єктів, де знаходилися або могли знаходитися інфіковані, – інформує прес-служба ДМК. – На комбінаті встановлюється повне коло їх контактів, людей відправляють на ізоляцію, вони будуть перебувати під постійним контролем медперсоналу МСЧ комбінату».

Вчора, 10 квітня, працівникам комбінату передано чергову партію захисних масок. Весь персонал постійно забезпечується захисними масками та рукавичками – інформує підприємство.

Також організовано доставку працівників на роботу і з роботи спеціальним транспортом, автобуси постійно підлягають санобробці. Всі пункти харчування працюють в режимі «Буфет», вода для працівників доставляється тільки в пляшках.

Захворілих працівників обіцяють не залишити без належної уваги: «…адже ми колектив, який підтримує один одного. І цей випадок, як і інші подібні, повинен нагадати нам про доброту і милосердя, про те, що ми перш за все люди», – закликає прес-служба ДМК.

… та посилює заходи безпеки

Аби стати на заваді розповсюдженню інфекції та не допустити нових випадків зараження COVID-19 на підприємстві, ДМК вживає додаткові заходи безпеки.

На комбінаті введено в дію Алгоритм про організацію та проведення температурного скрінінгу персоналу підприємства і працівників підрядних організацій. Температурний скрінінг буде здійснюватися на постійній основі на усіх КПП підприємства, здравпунктах, в будівлі Управління комбінату та інших будівлях ДМК, розташованих за його периметром, а також протягом робочої зміни в структурних підрозділах підприємства.

У разі виявлення у працівника температури 37,1 С і вище або інших ознак респіраторної інфекції – на територію комбінату робітник не допускається або негайно відсторонюється від роботи. Натомість, він буде зобов’язаний звернутися до лікарів і у разі підтвердження респіраторної інфекції – обов’язково повідомити про це свого керівника. 

Штаб оперативного реагування, підготовки і реалізації превентивних та профілактичних заходів по недопущенню розповсюдження вірусної інфекції посилює протиепідемічні заходи на комбінаті. Частіше буде проводитися дезінфекція приміщень. Під постійним контролем – забезпечення персоналу захисними масками і рукавичками, вони надходять на комбінат в необхідній кількості і регулярно видаються працівникам. На всіх прохідних встановлені ліктьові дезінфектори з антисептиком для обробки рук.

7-ма лікарня готова приймати пацієнтів

Вчора, 10 квітня, міський голова Андрій Білоусов побував у відділенні анестезії та інтенсивної терапії міської лікарні №7, яка визначена базовою в лікуванні пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

У ході візиту міський голова обговорив із лікарями питання забезпечення медичного закладу необхідним обладнанням і засобами захисту.

«У 7-ї міської лікарні є інфекційне відділення на 30 боксів, де можна розмістити 60 пацієнтів. Також ми повністю звільнили семиповерхову будівлю, куди в разі необхідності будемо доставляти хворих. Сьогодні ми передали після ремонту 3 відновлених апарати для штучної вентиляції легенів. Я вдячний нашій місцевій прокуратурі та особисто заступнику керівника Олегу Катебі за надану допомогу в ремонті апаратів. Загалом на даний момент у нас в місті 18 працюючих апаратів ШВЛ. Найближчим часом ми отримаємо ще 3 кисневих апарати від облдержадміністрації, і до 10 апаратів нам обіцяють придбати спонсори. Ми готові до боротьби з коронавірусом. На боротьбу з коронавірусом із міського бюджету виділено 30 мільйонів гривень», – сказав Андрій Білоусов.

У місті створено спеціальні бригади медиків, сформовані з інфекціоністів, терапевтів та анестезіологів, які готові цілодобово надавати медичну допомогу пацієнтам.

«У нас є великий досвід лікування пацієнтів з вірусними пневмоніями. Ми розробили план зонування пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії та завдяки міській владі забезпечені всім необхідним обладнанням, тому готові до найбільш несприятливого сценарію, але сподіваємося на краще», – сказав лікар-анестезіолог Олексій Волков.

Нагадаємо, станом на 10 квітня в Кам’янському було офіційно зареєстровано 4 випадки зараження Covid-19. Одна людина перебуває в лікарні №21 міста Дніпра, ще одна – вдома на самоізоляції під наглядом лікарів, і двоє людей отримують необхідне лікування в інфекційному відділенні 7-ї лікарні.