Змагання молодих лідерів та юних художників в Кам’янському

Молодіжний рух та культурне життя в місті не припиняється. Молоді люди продовжують шукати способів втілити свої творчі поривання та амбіції.

Автор: Валентин Фіголь.

 Конкурс молодих лідерів

Розпочато прийом документів на присудження міської премії «Молодіжний лідер Кам’янського» у 2020 році.

Міська премія присуджується молодим людям за особисті досягнення у суспільно-економічному, культурному розвитку міста та утвердження авторитету міста на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Премія присуджується до Дня молоді особам віком від 14 до 35 років за особисті досягнення протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Отримати премію можна у номінаціях: за творчі, спортивні, наукові досягнення, особисту мужність, внесок в молодіжний рух міста.

Для призначення Премії кандидати повинні до 01 червня 2020 року подати до управління молоді та спорту міської ради (дистанційно) або в електронному вигляді на електронну адресу (usim@i.ua)  визначені документи:

— лист-клопотання від установи, організації та підприємства різної форми власності (не більше однієї кандидатури) із зазначенням номінації, на яку висувається кандидатура, оформлений згідно вимог загального діловодства;

— обґрунтовану характеристику на кандидата;

— дві копії паспорта або ID-картки та реєстраційний номер облікової картки платника податків кандидата, завірені особисто кандидатом;

— презентаційні матеріали щодо досягнень кандидата (відео-, фото-, презентації, публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації (ксерокопії), на веб–сайтах (скриншот) тощо;

— будь-які інші матеріали щодо високих показників своєї діяльності,                  які є суспільно значущими для міста;

— заяву-згоду на обробку персональних даних кандидата.

Контактні особи конкурсу: Жиронкіна Аліна Романівна (098-827-12-15), Кузьменко Наталія Вікторівна (097-271-42-71).

Звитяги юних художників

Підбито підсумки відкритого дистанційного конкурсу дитячих художніх робіт на тему «Весна». Конкурс проходив в період карантину на базі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа №1 Кам’янського». Змагались учні класу «Образотворче мистецтво».

Організатори конкурсу – адміністрація музичної школи — зазначають, що хотіли покращити співпрацю учнів та педагогів під час карантину. І мистецтво, як написали педагоги, виявилось для цього підходящим грунтом:  «Не дивлячись на складність навчання в дистанційних умовах, учні продемонстрували прекрасні уміння та взяли актину участь в заході».

Конкурс відбувався в вікових категоріях 6-9 та 10-16 років. Серед молодших гран-прі взяла Софія Мохорєва, серед старших – Єлізавета Мельник.