У Кам’янському – 4 нових випадки коронавірусу

За минулу добу корона вірусну інфекцію виявили відразу у 4 мешканців Кам’янського – найбільший сплекс захворюваності за останні тижні. Таким чином на ранок 7 травня у місті зафіксовано 34  особи, у яких за період епідемії виявили небезпечну хворобу.

За останні три дні кількість інфікованих коронавірусом збільшилась на 6 осіб або близько 20%.Наразі на лікуванні перебувають 22 людини: 3 в лікарні №7 та ще 19 вдома, під наглядом сімейних лікарів. 12 мешканців міста за цей час вже одужали.

Сплеск захворюваності в місті співпав з загальним сплеском інфікування коронавірусом і в Дніпропетровській області. Як повідомляв «Погляд», вчора Дніпропетровська область стала лідером по кількості виявлених хворих на COVID-19 – відразу 90 осіб. Сьогодні зранку в області виявили ще 56 інфікованих коронавірусом. COVID-19 виявили у 22 мешканців Дніпра, 7 – Нікополя, 6 – Марганця, 4 – Кам’янського, 2 – Покрова та 3 – Кривого Рогу. Інфекцію підтвердили у 6 жителів П’ятихатського району, 3 – Дніпровського, по одному – Верхньодніпровського, Петропавлівського, Павлоградського районів.

В області з 624 людей, у яких діагностували коронавірус, 73 одужали, 4 – померли.

Читайте також: