У Дніпропетровській області різко збільшилась кількість інфікованих коронавірусом

За останню добу в нашій області виявлено відразу 90 осіб, інфікованих коронавірусом. Це вдвічі більше, ніж за попередню добу. Серед нових хворих на COVID-19 є і мешканець Кам’янського.

Наявність інфекції підтвердили у 40 мешканців Кривого Рогу, 34 – Дніпра, трьох – Нікополя, по одному – Кам’янського та Новомосковська. Також занедужали 6 жителів Софіївського району, по одному – Криничанського, Солонянського, Дніпровського, Криворізького, Новомосковського районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Найбільше інфікованих коронавірусом наразі виявлено у Дніпрі, Кривому Розі та Дніпровському районі області. Всього станом на ранок 6 травня в області зафіксовано 568 хворих на COVID-19, 72 мешканці регіону вже одужали, 4 – померли.

Сплеск захворюваності в області стався на фоні анонсованого урядом пом’якшення карантину, які настануть у випадку зниження зараження коронавірусом. Передбачається відкриття парків, виносної торгівлі в кафе та ресторанах, відкриття парикмахерських, салонів краси та інших закладів побутового сервісу. Також у планах уряду відкрити бібліотеки та музеї.