Світлофор на перехресті Аношкіна-Шевченка, розвиток парку та гроші на борги Кам’янских «Тепломереж»

Проектування нового світлофорного об’єкту на аварійно-небезпечному перехресті, розширення лівобережного парку та виділення 130 мільйонів гривень на погашення боргів КП «Тепломережі» — ці питання включені до порядку денного травневої сесії Камянського.

Автор: Валентин Фіголь.

Проектування світлофорного об’єкту на перехресті проспектів Аношкіна та Шевченка заплановане серед інших заходів в міській Програмі соціально-економічного розвитку. Як розповіла Галина Єрмоленко, директор департаменту економічного розвитку Кам’янського, орієнтовна вартість проектувальних робіт – 200 тисяч гривень.

Обговорюючи питання в постійних комісіях, депутати міськради висловлювали побоювання, що світлофор на тому перехресті не зробить проїзд зручнішим. Мовляв, рух значно ускладниться через виїзд-заїзд транспорту біля нового магазину АТБ. Втім, говорили депутати, перехрестя може стати безпечнішим. Адже після встановлення світлофорів на перехресті Свободи-Аношкіна автомобільних аварій там значно поменшало.

Міська рада на сесії 29 травня розгляне виділення ще 153 тисяч гривень на проектні роботи розширення та реконструкції лівобережного парку. Раніше на цей проект вже виділявся 1,2 мільйон гривень.

В планах майбутньої сесії – внести зміни до Програми розвитку КП «Тепломережі», розрахованої до 2023 року.

На забезпечення зобов’язань перед АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» за договором поруки реструктуризації заборгованості між АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» і АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»» за спожитий газ планується виділити 80,9 мільйонів гривень.

На погашення боргу перед ТЕЦ ПАТ «ДніпроАЗОТ» буде виділено 50 мільйонів.

На обладнання житлового фонду міста приладами комерційного обліку теплової енергії буде направлено 44,6 мільйони гривень.

КП «Тепломережі» наразі проходить процедуру банкрутства. В травні на підприємстві помінялось керівництво. Колишній директор Володимир Аулов з середини травня очолює державну ДТЕЦ Кам’янського, а його колишній заступник Артем Біжко виконує обов’язки директора «Тепломереж».

Згідно планів міського самоврядування щодо децентралізації системи опалення в Кам’янському, в наступному опалювальному сезоні КП «Тепломережі» вже не опалюватиме своїми газовими котлами лівобережний житловий масив. Це робитимуть нові котельні на твердому паливі, які взявся збудувати приватний інвестор.