Ще одна прийомна родина виникла сьогодні в Кам’янському

Трирічного хлопця сьогодні передали з будинку дитини до прийомної родини. Нова родина малого дякує владі та Богу за можливість виховувати дитину.

Автор: Валентин Фіголь.

Малого Микиту до нової родини виряджали цілою делегацією працівників будинку дитини, що на вулиці Спортивній. Дорослі були в масках. Може, тому хлопець довго й уважно розглядав усіх присутніх, перш ніж зрушити з місця і відпустити руку вихователя (чи ще когось із персоналу дитячого закладу – в масці ж не впізнаєш!). Врешті, його покликали прийомні батьки, і Микита пішов до них.

Серйозність моменту підкреслювали вологі очі присутніх жінок, не сховані під масками. Хлопець йшов з одного життя в інше. За свої неповні 3 роки життя цього малого вже втретє робило віраж. Микита вдруге розлучався з людьми, які певний час були його найближчим оточенням, від яких залежало його життя. І попереду – життя з третьою родиною, прийомною.

Сергій та Алла (з етичних міркувань прізвище редакція вирішила не розголошувати – прим.ред.) вперше взяли на виховання дитину. Вони новачки, знайомі з вихованням лише теоретично. Розуміють, за їх словами, відповідальність. І відчувають себе щасливими. Дякують владі та Богу за можливість взяти дитину на виховання.

Микита вільно поводився в присутності прийомних батьків, персоналу дитбудинку та посадовців міського самоврядування.

Сьогодні в Кам’янському виникла 20-та прийомна родина, взято на виховання 133 дитину, розповів присутній на заході Олександр Залевський, секретар міської ради Кам’янського. Він зауважив, що вважає доброю тенденцією перехід до традиційних родинних форм виховання на противагу дитячим будинкам та інтернатам.

Доки Микиту не всиновили, він залишатиметься в базі даних на всиновлення. Дорослі сподіваються, що Сергій та Алла наважаться на всиновлення.