Дитсадки в Кам’янському відкриються 1 червня, з обмеженнями

Відкрити дитячі садки в місті, з карантинними обмеженнями, вирішила міська комісія з ТБ та НС на засіданні 8 травня. До Дня захисту дітей в Кам’янському відкриється 49 дитячих садків, розповів Олександр Залевський, секретар міської ради.

Автор: Валентин Фіголь.

На засіданні міської комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій місто фактично адаптувало до місцевих умов відповідний урядовий регламент – документ, в якому написано, як саме мають працювати дитсадки в умовах карантину.

Зокрема, в групах має бути не більше 10 дітей, вихователі повинні слідкувати, щоб діти якомога менше контактували, сиділи за столами при харчуванні не тісніше ніж за 2 метри… Карантинні заходи передбачають і тотальні заміри температури тіла в персоналу, дітей та батьків, регулярне дезінфікування приміщень, тощо.

Групи прийматимуть дітей з 7.30 до 8.30 ранку, а забирати їх можна буде з 17 до 18 години. Чергової групи не буде – щоб не перехрещувати різні групи дітей.

Батькам доведуть карантинні умови і зберуть з них письмові підтвердження проходження інструктажів.

Як формуватимуться дитячі групи не більше ніж по 10 дітей – поки невідомо навіть посадовцям. «Дуже складне питання і буде важко визначитись… Того взяли – того не взяли…» — зітхнула при згадці про болючу тему Тетяна Завгородня, заступник міського голови Кам’янського.