Проти встановлення нового майданчика для відходів виступили мешканці кількох будинків в Кам’янському

Розлючені мешканці довколишніх будинків за допомогою поліції припинили роботи по спорудженню майданчика для збирання сміття біля їхніх будинків. Інцидент відбувся вдень 24 червня в районі будинку 4а по вулиці Грушевського. Група робітників зранку почала демонтувати фрагмент тротуару вздовж будинку. Вже викорчували бордюри і почали вантажити їх в кузов авто. Аж ось зібрались місцеві мешканці з питанням: «А що ви робите?»

Автор: Валентин Фіголь.

Дізнавшись від робітників, що тут буде майданчик для збирання твердих побутових відходів, люди обурились: «Не хочемо, щоб у нас під вікнами був смітник!» Невдоволені люди викликали поліцію, щоб припинити роботу.

Приїхала поліція, дізналась від робітників те саме про будівництво майданчику для ТПВ. «Тут не можна будувати нічого! – закричали мешканці району. – Тут проходять труби опалення, постійно на цьому місці розривають  теплотрасу!»

Приїхав представник підрядника, який будує майданчики для сміття, назвався Олександром Лісовцем. Підтвердив, що департамент ЖКГ та капітального будівництва міськради замовив тут майданчик для збирання ТПВ – на зразок тих, які зараз встановлюють по всьому Камянському. Документи на об’єкт можна подивитись у замовника – в департаменті ЖКГ, сказав пан Лісовець.

Робітники припинили роботу, трохи розрівняли перекопаний грунт і поїхали, сказавши, що далі приїдуть інші… Завтра, підтвердив підрядник, приїде бригада і «облагородить все тут».

Мешканці довколишніх будинків тут же заходились писати колективну заяву до департаменту ЖКГ про те, що вони проти встановлення майданчика для збирання ТПВ біля будинку 4а по вулиці Грушевського.

Нові майданчики для збору побутового сміття будують цього року в місті